Jauniešu Konference

13. marts, 2015 | Jana Kuzmenkova

No 3. līdz 5. aprīlim, Jelgavas tehnoloģiju vidusskolā (Meiju ceļš 9).
 
Varbūt tu esi noguris, grūtību nomākts vai izdedzis savā kalpošanā. Iespējams, esi zaudējis drosmi un nezini, kā raisīt aizrautību tajos, kas tev apkārt. Vai ir kāds vienkāršs risinājums?
 
Šīs nedēļas nogales laikā varēsi dzirdēt praktiskus un reālus padomus par to, kā atdzīvināt savu kalpošanu, veicināt personīgo izaugsmi un atjaunot un uzlādēt savu ikdienas ceļu kopā ar Dievu. Derils un Berenisa Čengi no Geitvejas Adventistu draudzes Melburnā Austrālijā dalīsies savos personiskajos stāstos un piedzīvojumos par to, kā Dievs izmainīja viņu dzīves caur vienkāršu, uz Bībeli balstītu mazo grupu kalpošanu un māceklības modeli.
 
Nāc un uzzini, kā pieaugt savā kristieša gājumā ik dienas un kā tava mazā grupa var būt gan prieka avots, gan tajā pašā laikā arī dvēseļu mantošanas vieta.
 
Reģistrēties šai konferencei var līdz 1.04., aizpildot reģistrācijas anketu  mājaslapā www.jauniesukonference.comLīdz 1.04. dalības maksa ir tikai 18 eiro. 
 
Pastāsti par šo pasākumu un iespēju arī citiem saviem draugiem! Uz konferenci ir aicināts ikviens interesents, kurš vēlas uzzināt kaut ko vairāk par mazo grupu kustību, par to dziedinošo un dzīvinošo spēku! Konferencē nav vecuma ierobežojumu.
 
Uzzini vairāk par programmas saturu, nakšņošanas iespējām un citiem aktuāliem jautājumiem: www.jauniesukonference.com; e-pasts jauniesu.konference@gmail.com