Adventistu Vispasaules jauniešu diena

13. marts, 2015 | Jana Kuzmenkova

21. marts pēc SDA Ģenerālkonferes iniciatīvas ir pasludināts par Vispasaules jauniešu dienu. Šajā dienā arī visi Latvijas jaunieši ir aicināti pievienoties šai idejai un kopā ar draudzi, draudzes jauniešiem un draugiem veikt kādu mīlestības darbu savā pilsētā un īpaši atzīmēt šo dienu.
 
Kādas ir idejas, kā iepriecināt apkārtējos? 
- trūcīgo aprūpe (siltu zeķu, cimdu, higiēnas preču, literatūras, ēdiena u.c. lietu izdale)
- vājo un slimo aprūpe un apraudzīšana
- viesošanās un kāda koncerta sniegšana bērnu namā
- paldies pateikšana policistiem, ugunsdzēsējiem, medmāsām savā pilsētā (piemēram, atnesot cepumus) 
- vai jebkādi citi darbi, kādos tik vien varat izpaust savu mīlestību.
 
Šī varētu būt sadraudzības pēcpusdiena gan jauniešiem, gan visai draudzei, kopīgi radot patīkamu, iepriecinošu atmosfēru savā apvidū! Citas idejas smelt un iegūt vairāk informācijas varat šeit
 
21. marts ir sākums arī lūgšanu nedēļai (no 21.-28.03.), kuras tēma ir „Dievs aicina tevi atpakaļ”. Ikviena draudze, ikviens draudzes loceklis ir aicināts pievienoties jauniešu lūgšanu nedēļai! Lūgšanu materiāls pieejams šeit
 
Jauniešu nodaļa vēlas zināt, vai Tava draudze realizēs šo jauniešu dienu un arī lūgšanu nedēļu, tāpēc lūgums par to ziņot līdz 18.03., rakstot e-pastu vai sazinoties ar jauniešu kalpošanas nodaļas vadītāju Daumantu Kleimani (26615756).
 
Tādā veidā mēs varēsim nodot informāciju tiem, kas arī vēlēsies piedalīties, bet kaut kādu iemeslu dēļ nevarēs to darīt savā draudzē.
 
Lai šī diena mums visiem ir skaisti svētki!