Kas ir "Jauniešu akadēmija"?

13. septembris, 2016 | Daumants Kleimanis

“Jauniešu akadēmija” ir vēl līdz šim nebijis projekts Jauniešu kalpošanas nodaļā, kas sāksies jau šī gada oktobra beigās. Tā ir apmācības programma motivētiem jauniešiem no Latvijas adventistu draudzēm. Tās ilgums ir no oktobra beigām līdz jūnijam. Katrs mēnesis tiks veltīts vienai no sešām dzīves jomām: garīgā, fiziskā, emocionālā, attiecību, finansiālā un karjeras/izglītības. Mērķis: veicināt bībeliska kristieša līdzsvaru un izaugsmi šajās dzīves sfērās.

“Jauniešu akadēmijas” programmas sastāvdaļas:
 • Kopīgās sanāksmes vienu reizi mēnesī Rīgā un tās rajonā (parasti svētdienās)
  Tās ir satikšanās mājas atmosfērā ar visiem dalībniekiem, kur radošā un interaktīvā veidā tiks izklāstīta katra mēneša tēma. Tā būs sadraudzības un atbalsta grupa, kur dalīsimies atziņās un piedzīvojumos. Tas būs laiks, kad tiks paziņoti uzdevumi un pārrunāti mājasdarbi, projekti utt.
 • Evaņģelizācijas uzdevumi komandās
  Šajā sadaļā visi dalībnieki veidos komandas, lai īstenotu divus lielus projektus. Viens būs veltīts radošai kalpošanai sabiedrībā un otrs – draugu evaņģelizācijai. Dalībnieki mācīsies plānot, uzdrīkstēties, organizēt, vadīt, vienoties savā starpā utt.
 • Individuālie uzdevumi 
  Jauniešu akadēmijas dalībniekiem visas programmas garumā būs dažādi uzdevumi: īstenot regulārus personīgos svētbrīžus, ieviest lūgšanu žurnālu, plānot budžetu, veidot savus dzīves mērķus, lasīt dažādas grāmatas un rakstus, studēt Bībeli, noskaidrot savu personības tipu u.c.
 • Koučings un mentoru atbalsts 
  Katru mēnesi dalībniekiem būs iedalīts laiks, kurā viņi varēs runāt par savu dzīvi ar kādu pieredzējušāku brāli vai māsu un tikt “trenēti”, kā augt strauji un efektīvi kādā dzīves jomā.