Māsa no Madonas draudzes izdod grāmatu

28. novembris, 2022 | Komunikācijas nodaļa

“Šogad aprit tieši 20 gadi kopš manas diagnozes, un esmu tik pateicīga par Dieva lielo žēlastību! Ejot šo atveseļošanās ceļu, esmu sapratusi, ka ir jātic un jācīnās. Kopā ar Dievu mēs varam izdzīvot pat tādos apstākļos, kuros parasti laimīgas beigas nesagaida. Par to ir mana jaunā grāmata. Arī par to, kā Dievs deva vīru un bērnus, kaut tas likās neiespējami. Bet mani pavadīja apsolījums no Bībeles: "Tev būs kalpot Tam Kungam, savam Dievam, tad Viņš svētīs tavu maizi un tavu ūdeni; un Es novērsīšu visas tavas slimības. Un tev nebūs sievu tavā zemē, kas nelaikā dzemdē vai ir neauglīgas; Es darīšu pilnu tavu dienu skaitu." (2.Mozus 23:25-26)"

 

Tā par savu dzīvi stāsta mūsu māsa Egita Berele no Madonas, kura nesen izdevusi grāmatu par savu dzīvesstāstu ar nosaukumu “Ķēniņa bērns lauvu bedrē”.

LKR raidījumā “Tikšanās ar klausītajiem” ir iespējams dzirdēt interviju ar māsu Egitu https://lkr.lv/.../tiksanas.../ieraksts/14877/egita-berele, kā arī Advenstes Vēstu decembra numurā būs lasāms raksts par grāmatas tapsānu un atklāšanas svētkiem Madonas bibliotēkā. Adventes Vēstis iespējams iegādāties grāmatu izdevniecībā Patmos, Baznīcas ielā 12a.

Savukārt pašu grāmatu “Ķēniņa bērns lauvu bedrē” par Egitas brīnumaino dzīvi vari iegādāties izdevniecībā Patmos (Baznīcas iela 12a, Rīga) vai kristīgajā grāmatnīcā Amnis (Lāčplēša iela 37, Centra rajons, Rīga).