Reidars Kvinge pamet Norvēģijas ūnijas prezidenta amatu par labu evaņģelizācijai

16. marts, 2017 | tedNEWS

Mācītājs Reidars Kvinge 15. martā paziņoja, ka atkāpjas no Septītās dienas adventistu Norvēģijas ūnijas prezidenta amata. Tas nav nekas dramatisks, lai gan mācītāja Kvinges atkāpšanās daudziem ūnijas darbiniekiem bija kā pilnīgs pārsteigums.

“Es izjutu aizvien pieaugošu vēlēšanos tapt iekļautam tiešā evaņģelizācijas darbā. Tas ir manas atkāpšanās iemesls,” saka Kvinge.

Par savu lēmumu Kvinge trešdienas rītā informēja Transeiropas divīzijas prezidentu Raafatu Kamalu. Atbildē mācītājs Kamals pateicās Kvingem par viņa uzticīgo kalpošanu ūnijas vadītāja postenī, īpaši izceļot viņa pozitīvo attieksmi. Kamals atzīmēja: “Es varu tikai respektēt jūsu vēlēšanos un novēlēt jums ar Līnu visu to labāko jūsu nākotnes plānos, īpaši jūsu vēlmē centrēties uz evaņģelizāciju.”Attēlā: Mācītājs Reidars Kvinge vēlas nodoties tiešai evaņģelizācijai. Attēlā viņš ir redzams kristībās pagājušā gada Norvēģijas vasaras nometnes laikā. Foto: Tors Tjeransens/ADAMS
 
Kvinge turpinās pildīt prezidenta amata pienākumus līdz ūnijas izpildkomiteja sapulcēsies, lai ievēlētu jauno prezidentu. “Es vēlos pateikties Norvēģijas draudzes locekļiem par uzticību, kuru tie man ir snieguši šajos pēdējos septiņos gados, kamēr esmu bijis ūnijas vadībā,” saka Kvinge rakstiskā paziņojumā ūnijas padomei un darbiniekiem.

Tors Tjeransens

Avots: tedNEWS