Neseko man, seko Jēzum

17. maijs, 2017 | Edija Diedrika

14. maijā Rīgā norisinājās jau divdesmit septītais Lattelecom Rīgas Maratons. Tā ir brīnišķīga iespēja visai Latvijai doties ārā un baudīt Rīgu bez satiksmes, skrienot sev piemērotu distanci. Šis maratons paliks neaizmirstams arī Latvijas Adventistu draudzei. Pirmo reizi mēs startējām kā viena komanda, par ko paldies Rīgas pirmās draudzes evaņğelizācijas nodaļas komandai.
 
Vairāk kā simts dalībnieku no Rīgas, Talsiem, Ērgļiem un citām vietām devās maratonā ar citādāku mērķi kā pierasts skrējējiem. Mēs piedalījāmies ar vienu domu – lai cilvēki pamana Jēzu. Tieši tāpēc katra skrējēja kreklu rotāja uzraksts neseko man, seko Jēzum. Ticam, ka citi skrējēji pamanīja šo teikumu, un Dievs vien zina tās sirdis, kurās krita šī doma – ko nozīmē sekot Jēzum. Kopīgi baudījām kustību prieku, īpašu vienotību kā draudze un saviļņojumu skriet Jēzum par godu!
 
"...aizmirsdams to, kas aiz manis, stiepdamies pēc tā, kas priekšā, es dzenos pretim goda balvai – Dieva debesu aicinājumam Kristū Jēzū." Fil. 3:13-14.
 
Edija Diedrika

Saistītie materiāli