Baznīcu nakts

5. jūnijs, 2017 | Edija Diedrika

2. jūnijā Latvijā norisinājās ceturtā baznīcu nakts. Šogad simts astoņdesmit baznīcas vēra savas durvis apmeklētājiem, piedāvājot ekskursijas gan pa draudzes telpām, gan iespēju dzirdēt koncertus, gan vienkārši pabūt lūgšanās. Arī mūsu, Rīgas pirmā draudze, priecīga sagaidīja apmeklētājus jau baznīcas pagalmā, spēlējot un dziedot slavas dziesmas Dievam. Lai gan laika prognozes solīja vētru, mēs baudījām Dieva labestību un pietiekami labu laiku, lai muzicētu ārā.
 
Rīgas pirmā draudze piedalās baznīcu naktīs jau kopš pirmā gada, kad tas notiek Latvijā. Tā ir brīnišķīga iespēja iedraudzēties ar cilvēkiem, kuri varbūt nekad nav bijuši mūsu draudzē, liecināt par to, ko mums nozīmē baznīca, draudze un Dievs katram personīgi.
 
Mūsu draudze piedāvāja apmeklētājiem sešu stundu garu koncertu, kurā izskanēja dažādu žanru mūzika, koncertēja gan solisti, gan kori, bija īpaša pusstunda, kad varēja klausīties ērģeļu skaņās. Ciemiņi devās arī uz "The Rock Project" izstādi, kurā bija iespēja uzzināt, kā Bībele atklāj vēsturi, kā Dievs ir atklājis nākotni jau senatnē. Daudziem apmeklētājiem tas viesa pārdomas un izbrīnu par Dieva neizsakāmo gudrību!
 
Pasākumā darbojās arī grāmatu galds, kur varēja iegādāties katrai gaumei atbilstošu lasāmvielu. Liels prieks gan komandai, gan draugiem, kas ienāca, bija veselīgie zemeņu, banānu kokteiļi un uzkodas. Arī bērniem bija īpaši sagatavotas aktivitātes. No plkst.18:00 līdz pat pusnaktij cilvēki nāca, lai iepazītu mūsu draudzes namu un vēsti, kas mūs padara par Septītās dienas Adventistiem. Kopumā pie mums ciemos bija 160 cilvēku, no kuriem saņēmām daudz pozitīvu atsauksmju! Esam pateicīgi Debesu Tēvam par eņģeļu kalpošanu un prieku, kas rodas strādājot roku rokā ar Radītāju un vienam ar otru!
 
"Redzi, teiciet tad nu To Kungu, visi Viņa kalpi, jūs, kas stāvat naktī Tā Kunga namā!" Psalmi134:1

Edija Diedrika

Saistītie materiāli