4000 Eiropas jauniešu pulcējas Spānijā uz reģiona pasākumu

1. augusts, 2017 | Adventist Review

Visas Eiropas adventistu jauniešu kongress sāksies 1. augustā
 
Ir jūtams priecīgs satraukums visā Eiropā, 4000 jauniešiem pakojot savas somas un dodoties uz Valenciju Spānijā, nevis lai atpūstos pludmalē vai apmeklētu nakts klubus, bet lai mācītos un savienotos cits ar citu, izvēloties apmeklēt dažus no 60 dažādiem semināriem, lekcijām, Bībeles izpētes nodarbībām un darbnīcām. Tas ir Eiropas jauniešu kongress, kas notiks no 1.- 5. augustam.
 
Transeiropas divīzijas jauniešu vadītājs Zlatko Musija uzskata, ka “The Journey”, adventistu jauniešu kongress 2017, būs viens no vissvarīgākajiem un neaizmirstamākajiem garīgajiem notikumiem daudzu jaunu cilvēku dzīvēs.
 
“Jauniešu kongress ir laiks, kad jaunieši dziļāk iepazīst Dievu un saņem iedrošinājumu mīlēt Viņu un kalpot Viņam vēl spēcīgāk,” saka Musija. “Šis kongress pulcinās vislabākos runātājus, kas aktuālā veidā prot līdzdalīt jauniešiem daudzus mūsdienu praktiskās dzīves aspektus.”
 
Starp runātājiem ir Pako Mokgwane, Sam Leonor, Marjukka Ostrovljanovic, Ty Gibson un Jeffrey Rosario. Nākuši no dažādām vidēm, bet būdami dedzīgi Kristum, viņiem katram ir vēsts, kas satur cerību un izaicinājumu.
 
Darbnīcas aptver plašu tēmu klāstu, sākot ar dziļiem teoloģiskiem jautājumiem, tad attiecības, veselība, zinātne un ekoloģija, līdz pat praktiskām idejām par to, kā vēl spēcīgāk liecināt mūsdienu sekulārās Eiropas kontekstā. Būs arī iespēja šo liecību īstenot dzīvē Valencijas ielās un pludmalē.
 
“Es ilgojos redzēt Dieva Gara darbu, palīdzot jauniešiem pieņemt svarīgus lēmumus, kas lielā mērā ietekmēs draudzes misiju Eiropā,” teica Musija.
 
Kamēr 4000 jauniešu baudīs piedzīvojumu klātienē, dzīvojot plašajās kongresa ēkas zālēs, citiem būs iespēja vērot galvenās prezentācijas tiešsaistē, pateicoties Stimme der Hoffnung (vācu Hope Channel) un Hope Channel Spain kalpošanai. Arī jūs varat sekot Youtube tiešraidei.
 
Kas būs vislabākais šajā pasākumā? “To ir grūti pateikt, jo viss būs lielisks,” saka Musija. Viņš paskaidroja, ka notikums būs “garīgi svētki ar iedvesmojošām runām, skaistu mūziku, pārdomātām darbnīcām un lekcijām, pārveidojošo lūgšanu laiku, misijas aktivitātēm, vienreizēju iespēju iepazīt daudzus jaunus, brīnišķīgus cilvēkus ar tādu pašu dzīves mērķi.”
 
Tomēr, ja Musijam būtu jāizvēlas, viņš uzskata, ka vislabākais ir iespēja iepazīt labāk Dievu.
 
“Bet vislabākais būs iepazīt mūsu skaisto Dievu vēl spēcīgāk un ļaut Viņam izmainīt mūs, lai mēs, dodoties mājās, varētu izmainīt pasauli ap mums.”
 
Viktors Halberts
TED Komunikāciju nodaļas vadītājs​
 
Avots: Adventist Review