Liecību vakars

10. oktobris, 2017 | Edija Subatoviča

Piektdien, 6. oktobrī Rīgas un tās apkārtnes jaunieši bija aicināti piedalīties jaunā tikšanās formātā – liecību vakarā. Šī ideja bija ienākusi pāris cilvēku sirdīs, un nu tā piedzīvoja īstenošanos. Kopā sanākušie baudīja svētīgus brīžus kopā. Šīs trīs stundas, no plkst. 18:00-21:00 bija piepildītas ar smiekliem, dziesmām, ēšanu un visam pāri – ar dalīšanos ļoti personīgos stāstos par to, kā visvarenais Dievs noliecas pie mums, saviem zemes bērniem un dara brīnišķīgas lietas. Šis vakars bija par Dievu – cik ļoti labi Viņš zina katra mūsu vajadzības un veidu, kā mūs Sev vilkt arvien tuvāk un tuvāk.
 
Lūk, pāris liecības par to, kādus iespaidus jaunieši guvuši pēc šī vakara.
 
Elija:  Man bija liels prieks piektdien piedalīties Liecību vakarā – bija jauka sadraudzība un ļoti forši cilvēki. Kā arī ļoti iedvesmojoši bija klausīties cilvēku liecībās, kā Dievs darbojas viņu dzīvēs.
 
Edgars: Uzlādējoši, iedvesmojoši, jautri, pozitīvi, stiprinoši!
 
Madara: Šajā vakarā atguvu pārliecību par to, cik ļoti Dievs ir ieinteresēts mūsu dzīves mazajās lietās, lai no tām darītu lielu mūsu ticību. Tik ļoti gribējās palikt ilgāk un klausīties vairāk stāstos par Dieva brīnumu darbiem mūsu dzīvēs!
 
Ja arī Tev ir ilgas izstāstīt, cik labs ir Dievs Tavā dzīvē vai ja vienkārši vēlies būt kopā ar jauniešiem un iedvesmoties no viņu stāstiem, noteikti seko līdzi informācijai par nākamo liecību vakaru, kas notiks jau novembrī!

Edija Subatoviča