Jamaikas valdība piešķir nacionālu apbalvojumu adventistu mācītājam

26. oktobris, 2017 | Adventist Review

Evaņģēlists un administrators Glens Samuels apbalvots par reliģisko ieguldījumu
 
Produktīvais sludinātājs un Septītās dienas Adventistu baznīcas prezidents Rietumjamaikā kļuvis par nacionālā apbalvojuma saņēmēju. Valdība Jamaikā 16. oktobrī apbalvojusi Glenu Samuelu ar izcilības ordeni par viņa ievērojamo devumu.
 
Samuels saņēma šo nacionālo apbalvojumu no Jamaikas ģenerālgubernatora Patrika Allena ceremonijas laikā, kas notika Karaļnamā 2017. gada 16. oktobrī. Samuels bija starp 171 cilvēkiem, kas šogad saņēma apbalvojumus.
 
Mācītājs Samuels ir arī draudzes galvenais televīzijas evaņģēlists “Pasaules cerības” programmā, ko raida Jamaikas TV.
 
Samuels, kas dzīvo saskaņā ar Mahmanta Gandi vārdiem: “Vislabākais veids, kā atrast sevi, ir zaudēt sevi kalpošanā citiem,” slavēja savu baznīcu par tās darbu cilvēces pacelšanā.
 
“Es pieņemu [apbalvojumu] visu to cilvēku labā, kuriem man ir bijusi iespēja kalpot,” teica Samuels. “Es uzskatu, ka adventistu draudze Jamaikā tiek cildināta tāpēc, ka tā kalpo visu šķiru cilvēkiem visos dzīves ceļos, un es esmu tikai vēl viens draudzes loceklis, kas dara to, ko mana draudzes ir aicināta darīt.”
 
Savā 34 gadu kalpošanas laikā Samuels ir kalpojis kā reģiona mācītājs, nodaļu vadītājs un administrators gan savienības, gan ūnijas līmenī.
 
Pazīstams ar savu drošsirdīgo sludināšanu, Samuels bieži tiek aicināts runāt Ziemeļ-, Dienvid- un Centrālamerikā, Eiropā un Karību jūras valstīs, bet Jamaikā viņš ir pazīstams ar savu lielās telts evaņģelizāciju un sociālās darbības sēriju, kas ir ietekmējusi tūkstošiem jaunu un vecu cilvēku dzīves visās dzīves jomās. Viņa evaņģelizācijas varoņdarbi ir vainagojušies ar astoņu draudžu izveidošanu.
 
Vardarbīgo notikumu laikā Grenvilas kopienā 2006./2007. gadā, Samuels organizēja kopienas vadītāju sanāksmi Tieslietu ministrijā, no kuras radās Grenvilas Tiesību atjaunošanas un kopienas attīstības centrs.
 
“Mācītājs Samuels ir ļoti apdāvināts sludinātājs, kas ir kalpojis draudzei un savam Dievam daudzus gadus,” teica mācītājs Everets Brauns, Septītās dienas adventistu baznīcas prezidents Jamaikā. “Papildus savai sludināšanai viņš ir parādījis dziļas mīlestības jūtas, kalpojot un paceļot cilvēci, neskatoties uz pagātni un izcelsmi. Mēs lepojamies ar viņu un dalāmies priekā par viņa sasniegumu.”
 
Neskatoties uz savu aizņemto dienas režīmu, Samuels kalpo savai zemei kā miertiesnesis, kā Jamaikas civilās policijas pārraudzības loceklis un kā Miera padomes vadības loceklis St. Džeimsas pilsētā.
 
Viņš ir izpildkomitejas loceklis Jamaikas Ūnijā, Ziemeļkarībijas universitātes vadības padomes loceklis. Viņš ir priekšsēdētājs adventistiem piederošās Harrisona memoriālajā un Savana-la -mar vidusskolās Jamaikas rietumos.
 
Avots: Adventist Review