Tūkstošiem malaiziešu pieņem Teda Vilsona aicinājumu rīkoties

6. novembris, 2017 | Adventist Mission

Adventistu draudzes prezidents vēsturiska Malaizijas apmeklējuma laikā aicina visus draudzes locekļus iesaistīties kalpošanā.
 
Tūkstošiem cilvēku silti uzņēma Tedu Vilsonu, septītās dienas adventistu vispasaules draudzes prezidentu, vēsturiska Malaizijas apmeklējuma laikā un apņēmās pielikt lielākas pūles, lai vadītu cilvēkus pie krusta.
 
Vilsons, pirmais adventistu baznīcas prezidents, kas devies uz Malaiziju, aicināja 4000 cilvēkus, kas bija sapulcējušies Kota Kinabalu pilsētas stadionā, sekot Jēzus paraugam pazemībā un sabiedrības aizsniegšanā.
 
“Velns darbojas Sabā, kā nekad iepriekš,” teica Vilsons, runājot par Malaizijas štatu Borneo salas ziemeļu daļā, kur atrodas Kota Kinabalu. “Viņš darbojas adventistu draudzē visā pasaulē, lai mēs sāktu domāt par jebko citu, tikai ne par mūsu mērķi atklāt Kristu un trīs eņģeļu vēstis.”
 
Vilsons turpināja: “Turpiniet skatieties uz Jēzu. Turpiniet skatīties uz Dieva Vārdu. Turpiniet pievērsties savai lūgšanu dzīvei un Jēzum. Turpiniet būt savienoti ar Kungu, lasot Praviešu garu. Turpiniet pievērsties brīnišķīgās vēsts par Jēzus atgriešanos līdzdalīšanai.”
 
Apmeklētāji – tai skaitā daudzi adventisti no Sabas, bet arī citi, kas bija ceļojuši astoņas un vairāk stundas lietainajā 1. novembra rītā – daudzas reizes skaļi aplaudēja.
 
Vilsonu ļoti aizkustināja siltā uzņemšana.
 
“Tas ir kaut kas neticams, piedzīvot šādu uzņemšanu šovakar,” viņš teica. “Lai Dievs svētī septītās dienas adventistus Sabā.”
 
Klausītāji atkal aplaudēja.
 
Visvairāk adventistu Malaizijā ir Sabā, daļēji pateicoties reliģiskajai brīvībai un vēsturiskajam misionāru darbam no kaimiņos esošajā Indonēzijā, teica vietējās draudzes vadītāji. Šodien gandrīz 32 000 adventisti pulcējas uz dievkalpojumiem aptuveni 230 draudzēs Sabā, štatā ar 3,5 miljoniem iedzīvotāju. Visā Malaizijā ir aptuveni 56 000 locekļu.
 
Savās piezīmēs Vilsons pateicās Malaizijas valdībai par reliģijas brīvību.
 
“Bet,” viņš piebilda, “mūsu vislielākā problēma nav reliģiskās vajāšanas. [..] Mūsu vislielākais izaicinājums septītās dienas adventistu draudzē ir lepnums un savtība. Dievs lūdz mūs pazemot savu ‘es’, kā to Jēzus darīja.”
 
Lasot no Elenas Vaitas “Kristus līdzībām” 259. lpp., viņš teica: “Dzīvot sev nozīmē iet bojā.”
 
“Dievs grib, lai mēs dzīvojam Viņam,” viņš teica. “Dievs grib, lai mēs pievēršam savas acis Viņam.”
 
75 minūšu ilgā sanāksme noslēdzās ar Vilsona aicinājumu katram draudzes loceklim Malaizijā atjaunot savas personīgās pūles aizsniegt sabiedrību pasaules draudzes iniciatīvas “Visu draudzes locekļu iesaistīšana” ietvaros.
 
Tūkstošiem cilvēku stāvēja stadionā, apņemoties doties uz priekšu kopā.
 
Malaizijas apmeklējums bija daļa no sešas nedēļas ilgā Vilsona un viņa sievas Nensijas ceļojuma, kas sākās 19. oktobrī Vācijā un noslēgsies Fidži. Vilsons pēcpusdienā ieradās no Krievijas, vakarā teica uzrunu un nākamajā dienā lidoja uz Singapūru.
 
Malaizijas adventisti bija gaidījuši Vilsona apmeklējumu, un viņa piezīmes lielā mērā viņus uzmundrināja, teica Abels Bana, dzimis malaizietis, kas tagad pilda sekretāra pienākumus Singapūrā esošajā Dienvidaustrumu Āzijas ūnijā.
 
“Šis ir liels uzmundrinājums un iedrošinājums mums doties uz priekšu, gaidot Jēzus otro nākšanu,” viņš teica.
 
Viņš aicināja draudzes locekļus visā pasaulē pieminēt malaiziešus savās lūgšanās.
 
“Kā draudze Malaizijā mēs lūdzam, lai atveras daudzas durvis,” viņš teica. “Mēs gribam būt draugi nekristiešiem un būt daudz aktīvāki evaņģelizācijā. Mums ir vajadzīgs Svētā Gara spēks.”
 
Avots: Adventist Mission