Alfa kursa nedēļas nogale

16. novembris, 2017 | Edija Subatoviča

Rīgas pirmā draudze priecājas par vēl vienu Alfa kursu, kura laikā draudze var iepazīt daudz jaunus cilvēkus, dzirdēt viņu dzīvesstāstus un redzēt, cik labi Dievs pazīst katru, kurš atnācis, jo ceļi, pa kuriem cilvēki nonāk pie Dieva, ir tik dažādi.
 
Šī kursa neatņemama sastāvdaļa ir Alfas nedēļas nogale, kura šogad norisinājās no desmitā līdz divpadsmitajam novembrim. Devāmies uz ļoti skaistu viesu  namu "Vāgneris", netālu no Tukuma. Piektdienas vakarā klausījāmies Dāvja Trubeckoja uzrunu par Svēto Garu, kopīgi dziedājām dziesmas pie kamīna un stāstījām viens otram par labo, ko Dievs darījis mūsu dzīvēs.
 
Sabatā mūs uzrunāja Vilnis Latgalis par to, kas ir patiesa dievbijība. Pēcpusdienā dzirdējām uzrunu par to, kā Svētais Gars darbojās gan pagātnē, gan kā Tas ilgojas darboties mūsdienās. Devāmies pastaigā uz ezeru, Dievs deva saulainu laiku un apkārt mums bija Radītāja brīnumu pasaule. Apkārt staigāja vistas un aitiņas, tas lika aizdomāties par to, ka mēs tiekam salīdzināti ar avīm. Sestdienas vakarā notika paneļdiskusijas, kuras laikā cilvēki varēja uzdot sev interesējošus jautājumus un saņemt atbildes, vakara noslēgumā baudījām koncertu un skatījāmies filmu.
 
Svētdienā dzirdējām Mārtiņa Subatoviča uzrunu par to, ka Dievam ir sapnis katrai mūsu dzīvei, mums katram ir virsuzdevums un aicinājums, reizēm mums jāpavada ilgāks laiks, lai to no Dieva izlūgtu, un Dievs patiesi ņem vērā šo lūgšanu, ja esam tajā noteikti un neatlaidīgi.
 
Devāmies prom iedvesmoti un priecīgi par piepildītām trim dienām Dieva klātbūtnē. 
Lūk, arī atsauksmes no Alfa kursa nedēļas nogales dalībniekiem:
  • Satiku mīļus cilvēkus, brīnišķīga vieta. Ieguvu iedvesmu lūgt ar lielāku spēku un ticēt Svētā Gara darbam manā un manu tuvinieku dzīvēs.
  • Vislabāk man patika paneļdiskusija, es beidzot varēju noskaidrot sen sasāpējušos jautājumus. Labi, ka jautājumus mācītājiem varēja uzdot anonīmi.
  • Iepazinu Dievu labāk.
  • Ieguvu pārmaiņas.
  • Kārtība, laba organizācija, interesantas lekcijas.
  • Viss bija ļoti jauki, kā lielā ğimenē.
 
Mēs esam pateicīgi Dievam par to, ko Viņš darījis šai nedēļas nogalē. Ka Viņš ir izgājis meklēt un glābt pazudušo un atradis Viņš to nes uz Saviem pleciem. Nes uz Mājām.
 
Edija Subatoviča