Vispasaules jauniešu diena - “Esi svētruna”

6. februāris, 2018

Vispasaules adventistu jauniešu lūgšanu nedēļa jau sesto gadu tiks iesākta ar Vispasaules jauniešu dienu (Global Youth Day), šogad tā notiks 17. martā. Vispasaules jauniešu dienas moto - “Esi svētruna” (Be the sermon) - atklāj tās nozīmi: praktiski kalpojot līdzcilvēkiem, pasludināt evaņģēliju un pasteidzināt Jēzus otro atnākšanu. Ticība Dievam ir kas vairāk kā došanās uz baznīcu katru sabatu. Patiesa kristietība atklājas arī mūsu ikdienā, parādot Dieva mīlestību apkārtējiem. Vispasaules jauniešu dienā tiek īstenoti Kristus vārdi, kurus Viņš atklāja līdzībā par žēlsirdīgo samarieti: “Nu tad ej un dari tu arī tāpat.” (Lūk. 10:25-37)

Vispasaules jauniešu dienā ir aicināti piedalīties visi draudzes jaunieši un atrast veidus, kā vislabāk kalpot apkārtējai sabiedrībai savā pilsētā. Šajā gadā galvenais fokuss ir  ūdens un pārtikas izdalīšana tiem, kam tās trūkst. Ja Tavas draudzes jaunieši vēl nav izplānojuši šo dienu, tad šis ir pēdējais brīdis, lai to sāktu darīt. Ja jūs savā draudzē esat maz, tad apvienojieties kopā ar citas draudzes jauniešiem. Noteikti noskaidrojiet, kā jūs varat iekļauties savas draudzes evaņģelizācijas plānos. Iespējams, jūsu draudzē jau ir iesākti projekti, kurus var turpināt vai pēc ilgāka laika atkal atdzīvināt. Velosipēds nav jāizgudro no jauna, bet dariet to, kas jau līdz šim ir izdevies.

Ja nu tomēr Tu savā draudzē esi palicis viens, tad Tev ir iespēja piedalīties Vispasaules jauniešu dienā Rīgā. Līdzīgi kā iepriekšējā gadā arī šogad vairāku Rīgas draudžu jaunieši kopā piedalīsies šādās aktivitātēs: pasniegs Rīgas parkos karstu tēju, dalīs pārtikas pakas bezpajumtniekiem, apciemos sirmgalvjus pansionātos un iepriecinās ar dziesmām, kā arī dāvinās pašgatavotus saldumus ugunsdzēsējiem un ārstiem. Kopā pulcēsimies Rīgā, Baznīcas ielā 12a, 17. martā jau no plkst. 14:00. Pēc praktiskas kalpošanas, līdzdalīsim pieredzēto un iesāksim jauniešu lūgšanas nedēļu. Vairāk informācija: www.facebook.com/sdajauniesi, 26775079 (Madara Daukste)