Jauniešu Konference “Ir laiks”

19. februāris, 2018

Jauniešu Konference “Ir laiks” notiks no 4.-6. maijam, Saulkrastos, Minhauzena Undā, Ainažu ielā 74.

Šī gada konferences galvenais runātājs Dans Millares un viņa sieva Andrea Millares daudzus gadus kopā kalpojuši, sludinot, mācot, kā arī darbojoties mūzikas kalpošanā. Dans spēj evaņģēlija vēsti pasniegt ļoti praktiski, viņa sirds deg par personīgo evaņģelizāciju, tieši tādēļ viņš ir ticis aicināts, kā vies pasniedzējs vairākās misijas skolās Eiropā. Pēc profesijas Dans ir sistēmu inženieris, viņš strādā arī par ugunsdzēsēju Zviedrijas dienvidos. Viņa sieva Andrea ir komponiste un mūziķe, kura vēlas Dieva Vārdu pasaulei līdzdalīt ar Gara piepildītu mūziku, kas ir svētījusi daudzus Dieva bērnus visā Eiropā. Viņu dēls Viljams ir enerģisks sešgadnieks, kas viņus dara pateicīgus un iedvesmotus kalpot Dievam kopā kā ģimenei.

Dans runās par aktuālām tēmām, kas mums vēl vairāk liks apzināties, ka “Ir laiks” – ir laiks sagatavoties un citus sagatavot Jēzus otrajai atnākšanai.

Runātājs dalīsies ar tādām uzrunu tēmām kā
  • Vai Jēzus atgriezīsies? Nozīmīgākās Kristus otrās nākšanas zīmes.
  • Kāds ir dzīves mērķis?
  • Kā aizsniegt tos, kuri nevēlas klausīties? Piesaistoša liecināšana, principi un praktiski padomi, kā kļūt par prasmīgu Kristus liecinieku.
  • Lielā atmoda – kas notiks? Vēlais lietus un Svētā Gara darbs pirms Kristus otrās atnākšanas.

Seko līdz jaunākajai informācijai https://facebook.com/sdajauniesi/ un reģistrējies: http://ej.uz/JK2018