Grāmata "Lielā cerība" paliek neskarta uguns liesmās

9. oktobris, 2018

Nigērijā kāds students zaudēja savas mantas ugunsgrēkā, kas viņa dzīvoklī izkausēja pat dzelzs caurules, taču viņš bija pārsteigts, kad atrada vienu lietu liesmās neskartu - Elenas Vaitas grāmatu "Lielā cerība".

Studenta vārds ir Olajide Oluwatobi Igbiņīmi un viņš nekavējoties izlasīja šo grāmatu un steidzās uz vietējo Septītās dienas adventistu draudzi, kuras locekļi bija viņam šo grāmatu iedevuši evaņģelizācijas Sabata ietvaros.

"Šī grāmata ir lieliska, brīnišķīga," Igbiņīmi teica pārsteigtajiem baznīcas locekļiem, turēdams rokā savu neskarto "Lielā cerība" eksemplāru - grāmatas "Lielā cīņa" saīsināto versiju.

"Es neesmu redzējis šāda veida grāmatas," viņš teica. "Šis brīnums lika man pabeigt grāmatas izlasīšanu."

Kāds draudzes loceklis bija grāmatu Igbiņīmiem iedevis Ede pilsētā, kas atrodas apmēram 135 jūdzes (220 kilometrus) uz ziemeļaustrumiem no Nigērijas galvaspilsētas Lagosas. Draudzes locekļi pasaules baznīcas akcijas "Misija pilsētās" ietvaros, kuras mērķis ir izplatīt 1 miljardu literatūras vienību pilsētās visā pasaulē, izdod tūkstošiem "Lielās cerības" eksemplāru Nigērijas Osunas štatā katru ceturksni "Lielās cerības" dienā - īpašā Sabatā, kas veltīts tieši šīs grāmatas izplatīšanai, sacīja Adventistu draudzes Osun konferences priekšsēdētājs Džozefs Adebomi.

"Viņš pieņēma grāmatu un to sāka lasīt," teica Adebomi, kurš intervēja studentu.

Bet 2018. gada septembrī Igbiņīmi devās ceļojumā, atstājot grāmatu savā izīrētajā vienistabas dzīvoklī. Kad viņš atgriezās, viņš atklāja, ka mājokli ir izpostījis uguns. Viņa skolas grāmatas, mēbeles un matracis bija iznīcināti.

"Pat dzelzs bija izkusis," teica Adebomi.
Uguns cēlonis nebija uzreiz skaidrs.Bet, kad Igbiņīmi rušinājās caur pelniem, viņš atrada "Lielo cerību".

Tajā dienā viņš ar degsmi pabeidza lasīt grāmatu, kura izmanto vēstures faktus un pravietojumus, lai izskaidrotu sajukumu un haosu mūsdienu pasaulē. Tad viņš skrēja uz adventistu draudzi, lai dalītos savā liecībā.

"Jūs nezināt grāmatu, ko jūs dalāt," viņš teica baznīcas locekļiem, saskaņā ar Adebomi. "Dieva spēks ir tajā."

Igbiņieems nometās ceļos draudzes priekšā un slavēja Dievu.

Pašlaik viņš gatavojoties kristībām mācās bībeles stundas.

Šis stāsts aizskar cilvēku sirdis un palielina ticību Nigērijā.

"Esmu dzirdējis gadījumus, kad Bībeles nesadeg ugunī, bet es nekad neesmu dzirdējis šāda veida liecības par jebkādu citu grāmatu", sacīja Onaolapo Ajibade, pensionārais mācītājs un bijušais Rietumos un Centrālāfriku nodaļas izpilddirektors, kuras teritorija ietver Nigēriju. Viņš dzīvo Inīsā Osunā. "Šis brīnums ir palielinājis manu mīlestību uz Praviešu Gara grāmatām."


Spied šeit, lai lasītu grāmatu "Lielā cīņa" tiešsaistē.

Avots: Adventist Mission