Lūgšanu un gavēņu diena

29. jūnijs, 2019

Lasot Bībeli, mēs atrodam aprakstus par cilvēkiem, kuri lūdza. Dieva atbildes uz viņu lūgšanām mainīja pasauli. Ja mums pat liktos, ka mūsu lūgšanas nespēj izmainīt pasauli, tās noteikti var izmainīt pasauli ap mums – kaut tikai viena cilvēka dzīvi uz mūžību. Šobrīd varbūt vēl tikai ‘mīklaini’ spējam izprast lūgšanu nozīmi, bet drīz, kad Jēzus mūs pārvedīs mājās, mēs ieraudzīsim ko pārsteidzošu. Visā mūžībā mēs varēsim dzirdēt un redzēt to, ko Dievs būs darījis, atbildot uz vienkāršām sirds lūgšanām!

Septītās dienas Adventistu Ģenerālkonference šī gada 6.jūlija sabatā aicina uz vispasaules Lūgšanu un gavēņu dienu. Pielikumā atradīsiet vadlīnijas, kuras jums un jūsu draudzēm palīdzēs sagatavoties šai dienai.

Šajā reizē tiekam aicināti iesaistīties lūgšanu “cīņā” par dārgiem cilvēkiem mums apkārt. Aicinu jūs atbalstīt šo iniciatīvu, kā arī pievienot kādu aktuālu Latvijas draudžu aizlūgšanu vajadzību - lūgt un gavēt par vislatvijas Adventistu draudzes tuvojošos kopīgo misiju – Piedzīvojumu un Ceļa Meklētāju nometni, kura norisināsies laikā no 7. līdz 14. jūlijam Ķeguma novadā.

Uz tikšanos lūgšanās pie Dieva Troņa,
LDS Lūgšanu kalpošanas nodaļas vadītāja,
Baiba Bērziņa

 

Lejuplādes

Lūgšanu un gavēņu diena 06.07.2019