Garīgā spēka seminārs ar evaņģēlistu Pāvelu Goiju

10. septembris, 2019

No 26. līdz 28. septembrim Rīgā viesosies mācītājs, evaņģēlists Pāvels Goija, kura dzīvesstāsts ir pilns nebeidzamiem brīnumiem un daudzām atbildētām lūgšanām.

Pāvels Goija ir dzimis Rumānijā kristiešu ģimenē. Viņš ir piedzīvojis komunistisko režīmu, kura varas gados, neskatoties uz valstī valodošās ideoloģijas naidīgo nostāju pret Dievu un ticību, viņa ģimene ir palikusi Dievam uzticīga. Jau 5 gadu vecumā Pāvels zināja, ka Dievs viņu ir aicinājis kalpot. Neraugoties uz komunistisko režīmu, viņš apsolīja kalpot Dievam un piepildīt Viņa aicinājumu. Šis solījums tika pārbaudīts vairākas reizes. Vairāk par to varat uzzināt tikko iznākušajā grāmatā “Nebeidzami brīnumi. Stāsts par Pāvelu Goiju”. Grāmatu iespējams iegādāties izdevniecības “Patmos” grāmatu centrā Rīgā, Baznīcas ielā 12a, kā arī semināru laikā.

Lai gūtu priekšstatu par Pāvela Goijas kalpošanu, varat noklausīties divus viņa vadītus seminārus, kuri pieejami latviešu valodā:
https://www.youtube.com/watch?v=MYwK5wUnyG0
https://www.youtube.com/watch?v=6c97pSwZ2zA

Sirsnīgi aicinām uz semināriem gan kristiešus, gan cilvēkus, kuri vēl tikai meklē atbildes uz savas dzīves lielajiem jautājumiem!

Semināri notiks Rīgā, Baznīcas ielā 12a:
26.septembrī  18.30  - Sastopoties ar Dievu,
27. septembrī  18.30  - Vienots ar Dieva mērķi,
28. septembrī  11.15  -  Cīņa pieder Tam Kungam,
28. septembrī  15.00 - Lūdzot par savām ģimenēm,
28. septembrī  18.00 - Uzvara pēdējā krīzē.
28. septembrī (sestdien) notiks arī translācija no Lielās zāles ar tulkojumu krievu valodā Rīgas 4. draudzes telpās Rīgā, Baznīcas ielā 12a.

Vairāk informācijas par semināru pa tālr. 29869979.
 

Saistītie materiāli