Lūgšanu un gavēņa diena

30. septembris, 2019

Septītās dienas Adventistu Ģenerālkonference šī gada 5.oktobra sabatā aicina uz vispasaules Lūgšanu un gavēņu dienu. Pielikumā atradīsiet vadlīnijas, kuras jums un jūsu draudzēm palīdzēs sagatavoties šai dienai.

Ja lūgšanu sanāksmē vai draudzes dievkalpojumā jūs pajautātu par esošajām lūgšanu vajadzībām, jūs ieraudzītu, ka atbildes var sarindot par konkrētām tēmām - lūgšanas par veselību, darbu, finansēm vai attiecībām. Tomēr iespējams, jūs pamanīsiet - kaut kā trūkst: dziļi personīgas lūgšanu vajadzības par iekšējām cīņām, garīgām cīņām vai palīdzību, pārvarot šaubas, bailes un mazdūšību.

Vai mēs lūdzam par savām vajadzībām personīgajos lūgšanu brīžos ar Dievu? Vai mēs cīnāmies ar Viņu lūgšanā, piedzīvojot personīgus konfliktus? Vai lūdzam pēc vadības un gudrības? Vai runājam ar Viņu kā ar draugu par lietām, kas mīt mūsu sirdīs?

Lūgšana nemaina tikai apkārtējo pasauli. Tā maina mūs. Lūgšana ir saruna ar Dievu, lai vairotu mūsu uzticību un padziļinātu attiecības ar Viņu. Caur lūgšanu Svētais Gars liek izprast grēku un taisnību (Jāņa 16:8). Caur lūgšanu cīņām mēs mācāmies nolikt savu gribu un uzticēties Dieva plānam. Lūgšana ir drosmes un spēka avots, kas izverd, rokot dziļāk un atklājot Dievam savus izaicinājumus un cerības.

Šajā reizē tiekam aicināti iesaistīties lūgšanu “cīņā” par savu sirdi. Aicinu jūs atbalstīt šo iniciatīvu, kā arī pievienot vēl kādu lūgšanu vajadzību - lūgšanu atmoda Latvijas draudzēs.

Uz tikšanos lūgšanās pie Dieva Troņa,
LDS Lūgšanu kalpošanas nodaļas vadītāja,
Baiba Bērziņa

Lejuplādes

Lūgšanu un gavēņu diena 05.10.2019