Papildkoncerts "Mierā"

12. marts, 2021 | Mūzikas kalpošanas nodaļa20. martā plkst. 19.00 notiks papildkoncerts “Mierā”, kas ir turpinājums pērnā gada novembrī aizsāktajam labdarības mērķim atbalstīt Elēnu Ritumu cīņā par veselību.


Koncertā piedalās operdziedādājs Juris Jope, solisti Monta Mīlbrete, Miķelis Ābols, Ieva Marcinkeviča, Edija un Mārtiņš Subatoviči, pianisti Anatolijs Livča un Māris Žagars, vijolniece Ulanta Ābola.

Koncerta programmas centrālā tēma ir cilvēks cilvēkam mieru var nest. Tā raksturo savstarpējo attiecību nozīmi ikviena cilvēka ikdienā. Caur cilvēkiem varam piedzīvot Dieva mīlestību un rūpes, līdzās cilvēkiem varam piedzīvot rakstura izaugsmi un dziedināšanu. Kas mēs esam viens otram? Miers vai gluži pretēji – nemiers? Uz to pirmo vēlamies tiekties un par to pirmo vēlamies runāt.

Koncerta labdarības mērķis ir Elēnas Ritumas atbalsts cīņā par veselību. “Kāpēc lai palīdzētu tieši tev?” šis jautājums, kuru kāds bija uzdevis Elēnai Ritumai, nebūt nav viegli atbildams. Elēna noteikti nav cilvēks, kurš atspers durvis ar kāju vai grūdīs kādam sānos elkoni, lai pirmā tiktu iekšā pa durvīm. Viņu raksturo vārdi, kas atrodami Bībelē: “.. apslēptais sirds cilvēks neiznīcīgs savā lēnajā un klusajā garā..”. Trīskārši negatīvs krūts vēzis, kura ārstēšanā valsts palīdzību nesniedz. Novembrī Elēna Rituma piedzīvoja lielu atbalstu no līdzcilvēkiem, jo saziedotie līdzekļi bija pietiekami, lai uzsāktu tik ļoti nepieciešamo ķīmijterapiju. Terapija jāturpina arī turpmāko trīs mēnešu garumā, kam nepieciešami 13 288 eiro.

Elēnu Ritumu var atbalstīt caur www.ziedot.lv portālu - https://www.ziedot.lv/palidziba-elenai-ritumai-3895
vai arī personīgi, pārskaitot ziedojumu uz kontu:

Saņēmējs: Elēna Rituma
Bankas konts: LV11HABA0551010432557
Maksājuma mērķis: Ziedojums ārstniecībai, medicīnas izdevumiem
 

Koncerts būs skatāms:

Youtube kanālā - https://www.youtube.com/user/AdventistuBaznica
Facebook lapā - https://www.facebook.com/adventisti.lv

Pievienojies labdarības papildkoncertam "Mierā" 20. martā plkst. 19.00