19. maijā sāksies globālā telts sanāksme tiešsaistē

29. aprīlis, 2021 | Beth Tomas

Septītās dienas adventistiem kā ticīgo kopienai ļoti svarīga ir sadraudzība. Mūsu uzdevums ir iedrošināt citus ticīgos šajos sarežģītajos un izaicinošajos laikos. Kā sacīts 1. Tesaloniķiešiem 5:11, “tāpēc iepriecinait cits citu, kā jūs to jau tagad darāt!”

Vietējās draudzes, ūnijas un divīzijas ir darījušas visu, kas iespējams, lai nodrošinātu sadraudzību starp draudzes locekļiem caur tiešraides dievkalpojumiem, īpašām konferencēm un tiešsaistes lūgšanu sapulcēm. Arī Ģenerālkonference vēlas sniegt savu artavu sadraudzības nostiprināšanā.

“Protams, virtuālā telts sanāksme nav gluži tas pats, kas ierastā telts sanāksme, bet tā tomēr varētu būt kā garīgs atspirdzinājums. Mēs nodomājām, ka būtu labi ieklausīties mūsu baznīcas līderos - teologos un pētniekos, lai atminētos to, kam mēs ticam un ko mēs uzskatām par patiesību. Šāds garīga atspirdzinājuma laiks ir ļoti nepieciešams,” sacīja Tims Aka, SDA baznīcas mantzinis un investīciju vadītājs.

Kā norisināsies virtuālā telts sanāksme? No 19. līdz 23. maijam uzstāsies dažādi lektori, kā arī norisināsies vairāk nekā 350 semināri par 6 dažādām jomām: māceklību, izglītību, veselības kalpošanu, medijiem, misiju un teoloģiju. 

Sanāksmes apmeklētāji varēs aprunāties ar vieslektoriem virtuālajā izstāžu zālē. Lai padarītu šo sanāksmi tādu, kas ietver visu pasauli, programma būs pielāgota trīs reģioniem: Āzijas-Klusā okeāna reģionam, Eiropas-Āfrikas reģionam un Amerikas reģionam. Semināri norisināsies ērtos laikos attiecīgajās laika joslās. 

Plašāka informācija par šo sanāksmi pieejama mājaslapā: https://www.campmeeting.com/
Reģistrēšanās pieejama šeit: https://2021.campmeeting.com/