Lūgšanu un gavēņa diena

25. jūnijs, 2021 | SDA Lūgšanu kalpošanas nodaļa

Šī gada 3.jūlija sabatā esam aicināti pievienoties Vispasaules Lūgšanu un Gavēņa dienai.

Mūsu pasaule piedzīvo dažādas krīzes un liekas, arvien intensīvāk. No visām pusēm tiekam ieskauti spriedzē, sāpēs un ciešanās. Cilvēki zaudē dzīvības, neuzzinot par Glābēja mīlestību. Mums nepieciešama Viņa mīlestība un Svētā Gara spēks, lai dalītos glābšanas vēstī un sagatavotu ļaudis Jēzus drīzajai atnākšanai. Tomēr, pirms Viņš nāk, kaut kam vēl ir jānotiek.
Elena Vaita raksta: “Ar ilgām Kristus gaida savu atklāsmi draudzē. Kad Kristus raksturs pilnīgi atspoguļosies Viņa ļaudīs, tad Viņš nāks un paziņos, ka tie pieder Viņam. Katram kristietim ir iespēja ne tikai gaidīt, bet arī pasteidzināt Kunga Jēzus Kristus nākšanu (2.Pēt. 3:12).” /Kristus līdzības 69.lpp./
Redzot mūsu lielo vajadzību pēc tādas sirds un rakstura kā Jēzum, pieņemsim aicinājumu pievienoties mūsu draudzes ģimenes īpašajai lūgšanu un gavēņa dienai, kura šoreiz ir ar uzsaukumu “Lūgt pēc Jēzus sirds, mīlot kritušo pasauli.” (Materiāls lejuplādējams raksta beigās.)
Kopīgi aizlūgsim viens par otra dziedināšanu; lūgsim pēc sirds, kas līdzīgāka Jēzus sirdij;  pēc stiprākas ticības grūtajos brīžos; pēc drosmes liecināt! Īpaši lūgsim pēc dziļākas mīlestības vienam pret otru un lūgsim par tiem, kuri mirst bez cerības!
Kādēļ lūgšanu dienai pievienots gavēnis?
Gavēšana ir kas vairāk kā vienkārši maltīšu izlaišana. Gavēt nozīmē iztikt bez kaut kā, lai lūgtu ar skaidrāku sirdi un dvēseli. Ir svarīgi neaizmirst, ka gavēšana nav domāta, lai nopelnītu sev atalgojumu vai atbildes uz lūgšanām, gavēšanas galvenais mērķis ir nolikt malā lietas, kas novērš uzmanību, lai mēs varētu tiekties pie Jēzus ar visu sirdi. Kā sacījis Dereks Moriss, Hope Channel prezidents: “Mēs gavējam no pasaules, lai mielotos no Jēzus.”
Lielā diena tuvojas! Tagad ir laiks lūgt! Nepalaidīsim garām bagātīgās svētības, kuras Dievs mums ir sagatavojis!
 
SDA Lūgšanu kalpošanas nodaļa
 
 

Lejuplādes

Lūgšanu un gavēņa dienas materiāls_03.07.2021.