10 Lūgšanu dienas 2022

22. decembris, 2021 | Lūgšanu kalpošanas nodaļa | Baiba Bērziņa

Tuvojas Jaunais gads un tuvojas iespēja piedalīties vispasaules Adventistu draudzes iniciatīvā – 10 Lūgšanu dienas! Tās tiek gaidītas daudzās pasaules valstīs. Šī gada priekštiesība - uzzināt kāpēc arī Latvijā tiek gaidītas 10 Lūgšanu dienas!

 

 

Kad un kā varēs piedalīties 2022.gada 10 Lūgšanu dienās?

  
  • no 5.-15. Janvārim
  • Pievienojoties savas draudzes organizētajām 10 Lūgšanu dienām klātienē - draudzes telpās, mājas grupās vai neklātienē - saslēdzoties telefonkonferences zvanā, Zoom, Skype u.c. platformās;
  • Pievienojoties Vislatvijas draudžu kopīgajām lūgšanām Free Conference Call platformā katru rītu pl.6:00 caur 2 veida pieslēgšanās iespējām:
  1. caur telefonu, zvanot uz Nr. 25893135, un pēc angliskās instrukcijas noklausīšanās ievadot kodu 4043029. Zvans ir bezmaksas zvans, izņemot priekšapmaksas kartes īpašniekiem. Bet, ja esat šādas kartes īpašnieks, arī jums būs iespēja piedalīties, par to nemaksājot. Viens lūgums gan - sazināties iepriekš ar Baibu pa tālr.26457714
  1. caur aplikācijas lejupielādēšanas viedtālrunī vai datorā, un tad ievadot Name lodziņā: savu vārdu un Online Meeting ID lodziņā: berzinabaiba
 

Kāda būs šī gada lasījumu tematika?

 
“Triju eņģeļu aicinājums uz lūgšanu”, kas mudinās lūgt pēc atmodas, pēc atjaunotas nodošanās beigu laika aicinājumam un pēc apsolītās Svētā Gara izliešanās! Katras dienas tematiskā lapa ietver Bībeles fragmentu, garīgo lasījumu, Bībeles tekstus, pēc kuriem lūgt un lūgšanu ieteikumus. Lūgšanu materiāla sagatavotājs ir Marks A.Finlijs, kurš ir bijušais Ģenerālkonferences viceprezidents. Viņš ir arī vairāk kā 70 grāmatu autors.
 

Kā draudzēs vadīt lūgšanu sanāksmes un vai ir pieejams metodiskais materiāls?

 
Ir sagatavots ērts un praktisks metodiskais materiāls, kas katram vadītājam kalpos kā palīgs grupas mērķtiecīgai vadīšanai. Lejuplādējamajā materiālā gan latviešu, gan krievu valodā Jūs atradīsiet vadītāja vadlīnijas, priekšvārdu, vispasaules lūgšanu vajadzības, ieteikumus lūgšanu nakts organizēšanai, materiālu pēc kura vadīt katru lūgšanas dienu, ieteicamās vadlīnijas svētku Sabata organizēšanai, labo darbu idejas un apsolījumus, kurus piesaukt lūgšanās.
 

Kā jau iepriekš sagatavoties 10 Lūgšanu dienām? 

  • Izprintēt 10 Lūgšanu dienu lasījumus (ir iespēja tos lietot arī elektroniski);
  • Painteresēties par savas draudzes plānotajām aktivitātēm 10 Lūgšanu dienu laikā;
  • Pārdomāt par savas draudzes lūgšanu vajadzībām;
  • Lūgt Dieva gudrību, izvēloties par kuriem sev īpašiem 7 cilvēkiem aizlūgt šī gada 10 Lūgšanu dienās;
  • Pārdomāt par to, kā šo 10 Lūgšanu dienu laikā varētu dzīvot pēc vislabākajiem veselīga dzīvesveida principiem, lai piedzīvotu skaidrāku prātu un netraucētu sadraudzību ar Dievu. Daniels ar draugiem arī reiz piedzīvoja īpašas 10 dienas (Dan.1:8,12). 

Dievs vēlas izliet Savas svētības pār tavu ģimeni, tavu draudzi, tavu pilsētu, tavu valsti un pasauli, kurā dzīvo. Atļauj Viņam to darīt, atsaucoties triju eņģeļu aicinājumam uz lūgšanu!

 
Baiba Bērziņa
LDS Lūgšanu kalpošanas nodaļas vadītāja
Tālr. 264 577 14
berzinabaiba@yahoo.com

 

Lejuplādes

Lūgšanu lasījums latviešu valodā
Lūgšanu lasījums krievu valodā