Jaunākās ziņas par ADRAs darbību kara skartajā Ukrainā

2. marts, 2022 | ADRA

“Pirms vairākām stundām noslēdzās saruna ar Ukrainas ADRAs vadītāju, kurš pašlaik atrodas Kijevā. Kamēr viņš stāstīja par jaunumiem, sarunas fonā nepārtraukti bija dzirdamas sprādzienu skaņas. Bija grūti klausīties, jo mēs varējām dzirdēt karu. Tai pat laikā saruna bija iedvesmojoša, jo iedrošinājums, atbalsts, lūgšanas un ziedojumi aizsniedz Ukrainu no visas pasaules.
 
Nedēļas nogalē Rumānijas ADRA noorganizēja vienu no pirmajām humanitārās palīdzības piederumu piegādēm Ukrainā. Tika piegādāti matrači, higiēnas piederumi, gultas veļa un daudz kas cits, lai palīdzētu bēgļiem valsts iekšienē un Ukrainas rietumos. Brīvprātīgie, kas iebrauca Ukrainā, novēroja, ka daudzas ģimenes dzīvo patvertnēs bez elektrības un ar ierobežotu ēdiena daudzumu. Visi brīvprātīgie atgriezās no Ukrainas pēc 29 stundām.
 
Cilvēkus, kas nolēmuši meklēt patvērumu ārpus Ukrainas, uz robežām sagaida ADRAs komandas. Svētdien Polijas ADRA nodrošināja ēdienu un citas nepieciešamās lietas.
 
Cilvēkiem dodoties prom no karalauka un meklējot patvērumu Eiropas valstīs, aizvien vairāk ADRAs komandas sadarbojas ar adventistu draudzēm. Daudzas baznīcas kļūst par bēgļu patversmēm.” (No ADRA Europe Facebook lapas)
 
Arī Tu vari ziedot ADRAi, lai atbalstītu krīzē nonākušos cilvēkus:

Bankas rekvizīti:
Nodibinājums "ADRA Latvija"
Reģ.Nr. 40008018797
Swedbank AS
LV77HABA0551002308686
Maksājuma mērķis: Palīdzība cietušajiem Ukrainā.

Lai Dievs svētī katru devēju, kalpotāju un palīgu!

// ADRA (Adventistu attīstības un palīdzības aģentūra) ir kristīgā starptautiskās palīdzības organizācija kura ir dibināta 1956.gadā, kura veicina attīstību un sniedz palīdzību neatkarīgi no cilvēku reliģiskās, politiskās, dzimuma, rasu vai etniskās piederības. Šobrīd ADRA ir nevalstisko organizāciju vispasaules tīkls ar birojiem vairāk kā 130 pasaules valstīs. Pēc statistikas, ADRA organizācija kopumā gadā sniedz palīdzību vairāk kā 25 miljoniem cilvēku.