ADRA Latvija sniedz palīdzību Ukrainai

12. aprīlis, 2022 | Jana Siliņa | ADRA Latvija

“Šī gada 24. februārī ikviens no mums pamodās citādā pasaulē. Pasaulē, kur klātesošs ir karš. Kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā mēs līdzpārdzīvojam brāļiem un māsām tur, kur kara šausmas kļuvušas par ikdienu.
 
Lai cik grūti būtu sadzīvot ar šīm ziņām, biedējošo statistiku un nedrošību par nākotni, Ukraina nedrīkst kļūt par nogurdinošām fona ziņām, jo tās ir reālu cilvēku dzīvības, par kurām arī mēs kā sabiedrība esam līdzatbildīgi. Palīdzība ir nepieciešama šodien. Dievs mūs Savā Vārdā māca: “Visu, ko tava roka spēj ar taviem spēkiem veikt, to dari [..]” (Salamans māc. 9:10)
 
Kopš kara sākuma ADRA Latvija mērķtiecīgi vāc ziedojumus tieši kara skartajai Ukrainai, lai par cilvēku brīvprātīgajiem ziedojumiem spētu sniegt palīdzību krīzē nonākušajiem.
 

Tiek ziedota pārtika, drēbes, mājlietas, suņu un kaķu barība, higiēnas preces un citas pirmās nepieciešamības lietas. Finansiālais atbalsts dod rocību palīdzēt akūtākajām vajadzībām, kuru ir daudz.

 Esam palīdzējuši iekārtoties uz dzīvi Latvijā vairākām ģimenēm, un esam gatavi turpināt to darīt lielākos apmēros.
 
Esam pārskaitījuši naudu uz Ukrainas Adventistu ūniju, dažādām komandām, kuras iesaistās iedzīvotāju pārvešanā uz mierīgākām vietām, iepērk un nogādā pārtiku un pirmās nepieciešamības preces, veikti ziedojumi sanatorijām, kuras dod patvērumu tiem, kas palikuši bez mājām. Esam atblastījuši jauniešus, kuri gatavo siltu ēdienu un dala to uz ielas.
 
Videoliecības un fotogrāfijas par šo darbu ir spēcīgākas kā jebkurš šeit rakstītais vārds.
Tajās redzams kalpošanas prieks šo brāļu un māsu acīs, apzinoties, cik viņu kalpošana ir svarīga un vajadzīga.”

/ Jana Siliņa - ADRA Latvija direktore /
 

Lūdzu ziedojiet pēc savām iespējām:
 
Bankas rekvizīti:
Nodibinājums "ADRA Latvija"
Reģ.Nr. 40008018797
Swedbank AS
LV77HABA0551002308686
Maksājuma mērķis:   Palīdzība cietušajiem Ukrainā.
 
Ja tomēr tev nav iespējas ziedot, tev vienmēr ir iespēja lūgt!