Latvijas adventistu draudžu 120 gadu jubilejas pasākumi

19. augusts, 2016

Septembrī Latvijas adventistu draudzēm gaidāms skaists notikums. Aicinām būt kopā Latvijas adventistu draudžu 120 gadu jubilejas svinībās Rīgā 16. un 17. septembrī! Svētku moto “Nāc, Kungs Jēzu!” paver skatu uz mūsu Kunga un Glābēja otrās nākšanas notikumu, kas ir adventisma cerības pamats. 

Svētki tiks atklāti 16. septembrī plkst. 19:00 ar svinīgu dievkalpojumu Baznīcas ielā 12a, Lielajā zālē. Šajā dievkalpojumā iekļauts īpašs notikums – mācītāju ordinācija. Svētki tiks svinēti ar pateicībām, slavēšanu, dziesmām, kā arī garīgu vēsti, ko līdzdalīs Baltijas Ūnijas prezidents Dāvids Nimmiks.

17. septembrī plkst. 10:00 Latviešu Biedrības nama Lielajā zālē, Merķeļa ielā 13, būs Lielais svētku dievkalpojums, kurā klātesošos uzrunās Septītās dienas adventistu Ģenerālkonferences pārstāvis Artūrs Štele.

Svētku kulminācijā plkst. 17:00 Latviešu Biedrības nama Lielajā zālē visi aicināti uz koncertu, kurā stāstu no radīšanas līdz Jēzus otrajai nākšanai ieskandinās adventistu draudzes mūziķi un viesi. Šajā koncertā satiksies vadošie Latvijas adventistu kori – “Cantamus”, “Adventus”, “Gaismas ceļā” un Tukuma draudzes koris. Pēc koncerta paredzēta arī sadraudzība.

Gaidot svētkus, uz Latvijas adventistu draudzēm tiks nogādātas īpaši jubilejai veidotas ziedojumu aploksnes. Tā ir iespēja kalpot ar savu labprātīgo ziedojumu 120 gadu jubilejas pasākumu finansēšanai.

Svētku dalībniekiem, kuri dosies uz Rīgu no citām Latvijas pilsētām, ir iespēja pieteikties pusdienām sabata pēcpusdienā, kā arī novietot savu transportu apmaksātā stāvvietā. Gan pusdienas, gan stāvvietu lūgums iepriekš pieteikt, zvanot Janai Kuzmenkovai uz tālr. 29266734.

Aicinām mācītājus un draudzes locekļus rast iespēju pievienoties Vislatvijas adventistu draudzes 120 gadu jubilejas pasākumos!