Vislatvijas adventistu sadziedāšanās svētki

29. aprīlis, 2022 | Mūzikas kalpošanas nodaļa

21. maijā plkst. 17.00 Baznīcas ielā 12a notiks Vislatvijas adventistu sadziedāšanās svētki, kas pulcēs Latvijas adventistu draudžu mūziķus no vairākām pilsētām.

Koncertā uzstāsies solisti Inga Akmene, Māris Žagars, Miķelis Ābols, Rīgas 1. draudzes bērnu ansamblis, Cēsu SDA draudzes ansamblis, Talsu SDA draudzes jauniešu ansamblis, Valmieras vīru kvartets, kā arī koris “Gaismas ceļā”, kas pēc ilgāka pārtraukuma ir atsācis savu darbību diriģenta Mārtiņa Subatoviča vadībā.

Koncerta bagātīgā programma iecerēta divās daļās. Pirmajā no tām klausītājiem būs iespēja dzirdēt dziesmas no šobrīd vēl izstrādes procesā esošās jaunās adventistu draudžu kopdziesmu grāmatas – dziesmas, kas saviļņo ar tekstu bagātību un skanējuma muzikalitāti. Savukārt koncerta otrajā daļā uz skatuves esošais kopkoris vienosies kopīgās dziesmās ar zālē esošajiem klausītājiem.

Sadziedāšanās svētku organizatoru komanda jūt lielu saviļņojumu gaidāmā notikuma dēļ un aicina uz kopīgu sadziedāšanos, jo pēc ilgāka pandēmijas ēnas klusuma šī tikšanās atkal var notikt.

Sadziedāšanās svētki notiks klātienē un pasākumam nav paredzēta tiešraide. Kontakti papildinformācijai: muzika@adventisti.lv

Ieeja bez maksas.

Uz sadziedāšanos 21. maijā!