GC sesija 2022: Jaunākā informācija

6. jūnijs, 2022 | Komunikācijas nodaļa

Septītās dienas adventistu baznīca ar prieku paziņo, ka ir pienākusi Ģenerālkonferences sesijas pirmā diena. Visi ir aicināti sekot līdzi sanāksmēm, apmeklēt virtuālo izstāžu zāli, izbaudīt mūziku no dažādām valstīm, ieklausīties iedvesmojošās uzrunās, kā arī uzzināt, kā iet brāļiem un māsām visā pasaulē ar Evaņģēlija vēsts izplatīšanu.

Latvijas SDA draudžu savienību šinī sesijā kā delegāti pārstāv bīskaps Vilnis Latgalis un mācītājs Mārtiņš Subatovičs, Baltijas Konferenču Ūniju no Latvijas - Daumands Sokolovskis.


 

Pirmdiena, 6. jūnijs.

Delegāti pirms sesijas tika apmācīti, kā izmantot elektronisko balsošanas sistēmu. Tā kā šīs Ģenerālkonferences sesija norisinās gan klātienē, gan attālināti, Septītās dienas adventistu baznīcas vadītāji iepriekši ir apmācījuši delegātus izmantot jauno elektronisko balsošanas sistēmu “ElectionBuddy”.

Pieejama 2022.g. ĢK sesijas mobilā lietotne. Lai nodrošinātu delegātiem, kā arī klātienes un neklātienes apmeklētājiem labu pasākuma pieredzi, Daniels Bogdanovs, ĢK Komunikācijas nodaļas galvenais programmētājs, ir vadījis mobilās lietotnes “GC Session 2022 St. Louis app” izstrādi. Lietotnē ir atrodama galvenā informācija par pasākumu.
“Lietotne ir visiem. Pat ja tu neatrodies Sentluisā, tu vari droši to izmantot,” sacīja Bogdanovs. “Lietotne nav tikai kā rīks, kurā atrast informāciju vai skatīties tiešraidi. Tā palīdzēs radīt klātienes un līdzdalības sajūtu."
 

Lejupielādē lietotni arī tu:

iOS: https://apps.apple.com/ca/app/gc-session-2022-st-louis/id910285379
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sherpa.gcsdacontainer
 

Galvenais pirmdienas programmā (pēc Latvijas laika):

15:40 - 16:00 Digitāls mūzikas koncerts
16:00 - 16:10 Atklāšanas uzruna no ĢK vadītājiem
16:10 - 15:40 Sesijas atklāšana (uzrunā Marks Finlijs, Berijs Bleks un Dvaits Nelsons)
Pauze
18:00-20:30 Sanāksmes un atskaites
Pauze
No 22:00 līdz 5:15 no rīta turpinās sanāksmes, mūzikas koncerti un uzrunas.

Visu programmu skatīt sesijas mājaslapā.
 Kādēļ tev kā draudzes loceklim sekot līdzi ĢK sesijai?

Draudzes locekļi ar sesijas palīdzību var labāk izprast, no kā sastāv vispasaules draudze un kā tā strādā. Tā ir iespēja sastapt adventistus no visas pasaules, kas nav iespējams nevienā citā draudzes rīkotā pasākumā.


Skaties tiešraidi no notikuma vietas:

Angļu valodā: Krievu valodā: