Pateicības koncerts "Dāvana Tev..."

11. oktobris, 2016 | Baiba Bērziņa

Mīļi aicināti uz pateicības koncertu “Dāvana Tev..”, kas veltīts Madonas pilsētas 90 gadu jubilejai. Koncerts notiks svētdien, 30. oktobrī, no plkst.16:00-17:30, Madonas kultūras namā.

Programmā: Jauniešu koris “Gaismas ceļā” (diriģents Mārtiņš Subatovičs, koncertmeistare Elīna Gaile, kori pavada instrumentālais ansamblis) un A Capella ansamblis “Tuvu”.

Priecājoties par to, ka Madonai šis gads ir īpašs - jubilejas gads, arī mēs kā Adventistu draudze vēlamies papildināt šo spilgto, krāšņo un iespaidīgo jubilejas pasākumu kalendāru ar Pateicības koncertu “Dāvana Tev..”.

Steidzīgā ikdiena dažkārt prasa savu un tik bieži paskrienam viens otram garām, nepasakot “Paldies!”

“Paldies, skolotāj, ka iedrošināji manu bērnu!” “Paldies, sētniek, ka agrā rīta stundā kamēr es vēl gulēju, Tu jau strādāji!” “Paldies, priekšsēdētāj, par dažkārt negulētajām naktīm, pieņemot iedzīvotāju labklājībai svarīgus lēmumus!” “Paldies par apgaismojumu, kas vajadzīgā brīdī iedegas!” “Paldies, dakter, ka varu atgriezties atkal ierindā!” “Paldies, ka Tu par mani lūdz!” “Paldies, kaimiņ, par klusajiem mīlestības darbiem!” “Paldies, ugunsdzēsēj, ka esi vienmēr gatavs palīdzēt, riskējot pat ar savu dzīvību!” “Paldies,.. - tik daudziem un daudzreiz nepateikts..”

Šajā koncertā apstāsimies, lai novērtētu viens otru, lai pateiktu paldies un, pāri visam,- pateiktos Debesu Tēvam, jo “Jebkurš labs devums un jebkura pilnīga dāvana nāk no augšienes, no gaismas Tēva (..)” /Jēk.1:17/

Šī būs muzikāla Dāvana, kur pateicība tiks izdziedāta galvenokārt garīga rakstura dziesmās. Mūzika būs viegli uztverama, melodiska un harmoniska.

Muzikālie priekšnesumi izskanēs Adventistu draudzes jauniešu kora “Gaismas ceļā”  izpildījumā. Korim šī ir jau desmitā koncertēšanas sezona. Dziedātāji ir no dažādām Latvijas pilsētām. Jauniešu mērķis ir apceļot visas Latvijas pilsētas, dāvājot prieku un sirds siltumu klausītājiem.

Programmu dažādos un kuplinās arī A capella ansamblis “Tuvu”, kas šobrīd gatavojas savai koncertturnejai Austrijā. Tā sastāvā ir seši profesionāli un daudzpusīgi dziedātāji. Ar savām balsīm, kā vienīgo muzikālo instrumentu, jaunieši ir attīstījuši īpašu individuālu vokālo stilu, kurā savienojas mūzikas intonācijas no dažādu tautu kristīgās mūzikas. Atsevišķas dziesmas no ansambļa repertuāra ir komponējuši un aranžējuši paši ansambļa dalībnieki.
 
Gaidīsim Tevi uz sirsnīgo un skanīgo pateicības brīdi, lai saņemtu spēku doties tālāk!
 
Adventistu Madonas draudzes vārdā,
Baiba Bērziņa