10 lūgšanu dienas 2017 – Dzīvā svētnīca

21. decembris, 2016 | Baiba Bērziņa

Ļauj Dievam pievienot vēl kādu dzirksteli tavam ticības dzīves ugunskuram caur desmit lūgšanu dienām 2017
 
Tulīt, tulīt pārkāpsim gadu mijas slieksni. Šis ir laiks, kad, neskatoties uz gada nogales steigu dažādos pasākumos un notikumos, gribas apstāties, lai atskatītos atpakaļ ar pateicību un stiprinātu ticību doties tālāk!  Pateicība Dievam, ka tas viss ir iespējams caur sirsnīgu lūgšanu!
 
Kāda liela svētība ir Septītās dienas Adventistu vadības aicinājums jau desmito gadu Jauno gadu iesākt, vienojoties “Desmit lūgšanu dienās”!  Dievs, atbildot uz kopīgajām lūgšanām, ir paveicis daudz brīnumu gan Latvijā, gan pasaulē. Svētais Gars ir rosinājis uz atmodu, atgriešanos, jaunu degsmi evaņģelizācijā un dziedinājis attiecības cilvēku starpā. Patiesi, lūgšana ir atmodas šūpulis! Vai gadījumā tas nav tas, kas Tev ir vajadzīgs, drosmīgi sperot soli pāri gadu mijas slieksnim?
 
Desmit lūgšanu dienu laikā, 2017. gadā laikā no 11. līdz 21. janvārim, tiekam aicināti satikties katru dienu klātienē draudzēs vai mājas grupās, vai neklātienē, sazinoties pa tālruni, lai vienotos kopīgās lūgšanās. Vienpadsmitā diena – 21. janvāra Sabats būs pateicības diena par visu, ko Dievs būs darījis, atbildot uz kopīgajām lūgšanām. Lai lūgšanu sanāksmes būtu mērķtiecīgas, patiesas un sirsnīgas, mums ir sagatavotas idejas un vadlīnijas, kā to visu labāk organizēt. 
Ieskaties pievienotajā materiālā, kur atradīsi:
  • “Vadītāja rokasgrāmatu” (materiāls lūgšanu sanāksmes vadītājam  (1.-4.lpp.));
  • “Priekšvārdu”;
  • “Aprakstu par iniciatīvu “Visu draudzes locekļu iesaistīšanās””;
  • “Lūgšanu nakts vadllīnijas”;
  • “Vispasaules lūgšanu vajadzības”;
  • “Materiālu katrai dienai” (katrai dienai divas lapas);
  • “Ieteicamās vadlīnijas pēdējam Sabatam”;
  • “Apsolījumus, kurus piesaukt lūgšanās”;
  • “Lūgšanu shēmu”.
Šogad Desmit lūgšanu dienu laikā dosimies ceļojumā uz Svētnīcu. Svētnīcas temats ir ļoti nopietns un dziļš temats, jo tas ir viens no mūsu ticības un cerības stūrakmeņiem. Tas mums atspoguļo darbu, ko Kristus dara mūsu labā. Tas atklāj Viņa raksturu, kā arī pastāsta, ko Kristus no mums sagaida un kā mums jādzīvo uz Zemes. Tas atgādina, ka mums būtu jādzīvo ar skatu uz mūžību un, ka mēs neko nevaram darīt pašu spēkā. Tikai pateicoties Kristum un Viņa upurim, mēs varam saņemt grēku piedošanu un Viņa taisnību.
 
Tie, kuri kaut reizi ir piedalījušies šajās “Desmit lūgšanu dienās” jau gaida janvāri – jauno lūgšanu piedzīvojumu un ticības stiprinājumu, bet vēlos iedrošināt ikvienu, kuram šī pieredze vēl ir sveša – ļauj Dievam pievienot vēl kādu dzirksteli Tavam ticības dzīves ugunskuram! Piedzīvo, ko nozīmē  lūgt kopā ar visas pasaules brāļiem un māsām! Kopīgām lūgšanām ir liels spēks! Draudze uz ceļiem, tas ir spēks, kas pārveidos draudzi un pasauli!
 
Ja Tavas draudzes kopīgajam lūgšanu piedzīvojumam nepieciešams iedrošinājums, atbalsts un atbilde uz kādu neskaidru jautājumu, zvani 26457714.
 
Baiba Bērziņa,
LDS Lūgšanu kalpošanas nodaļas vadītāja

Lejuplādes

10 lūgšanu dienu materiāli