Adventistu konference par ģimenes un emocionālo veselību

18. jūlijs, 2023 | Anaisa Andersone

Dziļā tēma

No 2023. gada 20. līdz 22. jūlijam dalībnieki no visas pasaules atkal varēs apvienoties, virtuāli izpētot dziļo tēmu "Ģimenes un emocionālā veselība: cerība, dziedināšana, uzplaukums". To organizēs Adventist Conference on Family Research and Practice (ACFRP) (Adventistu konference par ģimenes izpēti un praksi). Tā notiks iesaistoties Ģenerālkonferences iniciatīvā, kurā 2023. gads atzīts par Ģimenes un garīgās veselības gadu.


Šī gada konferencē uzstāsies divi izcili galvenie runātāji, un katrs no tiem piedāvās unikālu skatījumu uz visaptverošo tēmu. Dr. Kenets Pargaments (Kenneth Pargament), slavens zinātnieks reliģijas, garīguma un veselības jomā, runās ceturtdienas vakarā un piektdienas rītā, pētot tēmas sociāli zinātniskos un empīriskos aspektus. Piektdienas vakarā un sabatā dalībnieki uzklausīs Dr. Morganu Medloku (Morgan Medlock), psihiatri, garīgās veselības praktiķi un sludinātāju, kad viņa iedziļināsies šī gada uzmanības centrā bibliskajā, teoloģiskajā un garīgajā dimensijā.

Vēl priekš mums visiem

Papildus galvenajām uzrunām ACFRP piedāvā plašu prezentāciju klāstu par ģimenes pētniecību un praksi, vēl vairāk uzlabojot kopīgo zināšanu dziļumu un daudzveidību. Šīs prezentācijas sniegs vērtīgas atziņas un praktiskus rīkus apmeklētājiem, lai risinātu emocionālās veselības problēmas, ar kurām saskaras ģimenes, jo īpaši tās, kuras saasinājusi pašreizējā COVID-19 pandēmija.

Konferences virtuālais raksturs ļauj šajā pasākumā piedalīties personām no visām pasaules malām, neatkarīgi no ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem. Dalībniekiem būs iespēja cīnīties ar savām emocionālajām un garīgajām grūtībām, vienlaikus meklējot atbildes uz seniem jautājumiem.

Kā izteicās Dr. Villijs Olivers, ĢK ģimenes kalpošanas direktors:

"Kad mums būs stiprākas un veselīgākas ģimenes, mums, visticamāk, būs stiprākas un veselīgākas draudzes, kas var sludināt evaņģēliju ar spēku un prieku, lai palīdzētu pasteidzināt Jēzus Kristus atnākšanu. Tas ir iemesls, kāpēc mēs katru gadu rīkojam šo konferenci."

Reģistrēšanās šai konferencei ir bez maksas un to var izdarīt šeit:  www.ACFRP.org