GYC Europe Latvijā arī jums!

7. augusts, 2023

Piedalies GYC Europe jauniešu konferencē  klātienē Sabatā vai visā notiekošajā tiešsaistē!


No 9.-13. augustam ATTA konferenču centrā norosināsies Eiropas jauniešu konference "A Chosen generation" (tulk. Izredzētā paaudze), uz kuru ieradīsies adventistu jaunieši no dažādām Eiropas un pasaules vietām.  Galvenie runātāji būs Pāvels Goija un Kregs Gūdens. Konferenci rīko brīvprātīga jauniešu bezpeļņas organizācija "GYC Europe", kura ir arī SDA Transeiropas divīzijas atbalstošā organizācija. Konferencē paredzētas kopīgās sanāksmes, semināri, mazās grupas, sadraudzības, evaņģelizācija, kā arī būs iespēja iepazīties ar dažādām kalpošanām Eiropā un aprunāties ar to pārstāvjiem reklāmas stendos.
 

Viss vēl nav nokavēts!

Tiem, kas nepaspēja piereģistrēties uz visu konferenci, ir iespēja piedalīties Sabatā bez maksas - no piektdienas vakara līdz sestdienas vakaram!
Reģistrācijā nav iekļauta ēdināšana un naktsmājas, par to jāparūpējas pašam! Būs pieejams tulkojums latviešu un krievu valodā, bet dalībniekiem jāierodas ar savu viedierīci, kurā ir instalēta Zoom aplikācija un jābūt līdzi savām austiņām, kurās skanēs sinhronais tulkojums. 
Reģistrācijas saite: https://ej.uz/gycsabbath

Visā konferencē ir iespēja piedalīties arī neklātienē caur konferences aplikāciju. Dalības maksa 5 EUR: https://ti.to/gyceurope/2023

GYC Europe ir pilnībā brīvprātīga organizācija. Ja Dievs Tevi uzrunā, būsim pateicīgi par ziedojumiem. Var ziedot vienreizējus ziedojumus vai katru mēnesi: https://donorbox.org/gyceurope