Draudzes locekļu aptauja

1. decembris, 2023

“Kungs atkārtoti ir pamācījis, ka mums pilsētās jāstrādā no ārpus tām esošiem centriem. Šajās pilsētās kā Dieva pieminekļiem jābūt lūgšanu namiem, bet institūti mūsu literatūras izdošanai, slimo dziedināšanai un strādnieku sagatavošanai jādibina ārpus pilsētām.” (E. Vaita, Izmeklētās vēstis, 2. sēj, 358. lpp.)  Šī pamācība – kalpot pilsētās un ārpus tām, jau izsenis ir likusi Latvijas adventistu sirdīs sapni par Latvijas draudžu savienībai piederošu īpašumu ārpus pilsētas. 

Ir pienācis laiks, kad Latvijas draudžu savienības padome izskata jautājumu par nekustamā īpašuma iegādi ārpus lielākajām Latvijas pilsētām, lai veidotu draudzes ietekmes centru. Ir iecerēts, ka šajā īpašumā, skaistā un klusā vidē, tiktu organizēti dažādi draudzes pasākumi – semināri, mācības, gada nogales pasākumi, nometnes un citas radošas idejas, kā arī nepieciešamības gadījumā izmitināti draudzes viesi – viesmācītāji un vieslektori.

Mēs augstu vērtējam draudzes locekļu uzticību un iesaisti kalpošanas darbā. Vēlamies, lai šajā atbildīgajā lēmumā arī jums ir iespēja līdzdarboties, izsakot savu viedokli. Lai ietekmes centrs ārpus pilsētas veiksmīgi darbotos, būs nepieciešams komandas darbs: visu dāvanu un prasmju ieguldījums, finansiāls atbalsts un ilgtermiņa kalpošana.

    Īpašums, kura iegādes iespēja tiek izskatīta ir “Saulrīti” Lielstraupē, Straupes pagastā, Cēsu novadā. “Saulrīti”  atrodas 60 km attālumā no mūsu administratīvā centra - dievnama Baznīcas ielā 12a, Rīgā. Aptuvenās aplēses liecina, ka īpašuma iegādes un pielāgošanas izdevumu kopsumma ir 150 000 Eiro. 

    Jūsu atbildes uz aptaujas anketā iekļautajiem jautājumiem, ļaus izdarīt secinājumus par šāda īpašuma nepieciešamību un izmantošanas iespējām!     

PAPILDINĀTS.

Izsoles pirmajā kārtā uz īpašuma “Saulrīti” iegādi ir pieteicies viens pretendents, un tā nav Latvijas draudžu savienība. Uz doto brīdi aptauja ir noslēgusies. Paldies ikvienam par iesaisti un atbalstu!