Kristiešu mājas un laulības nedēļa

5. februāris, 2024

Februārī mūsu Vispasaules adventistu draudzē katru gadu tiek organizēta laulības un kristiešu mājas nedēļa, kurā mēs cenšamies mudināt ģimenes pievērsties vairāk savām attiecībām ar laulāto draugu, kā arī ģimenes attiecībām un izaugsmei kopumā. 

Šī gada laulības nedēļai esam sagatavojuši katrai dienai nelielas video sarunas, kā arī radio raidījumu AVR programmā, gan Adventes Vēstīs izlasāms mazs raksts par šo. 

  • 10.februāra rītā aicinām klausīties Adventistu Vispasaules Radio programmu, kura būs veltīta tieši attiecībām un laulībai. Tajā runāsim par 5 posmiem pāra attiecību izaugsmē, kā arī līdzdalīsim 5 domas, kas palīdz stiprināt laulību, lai kurā no posmiem jūs atrastos. 

  • Bet no 11.-17.februārim katru dienu adventisti.lv mājas lapā būs atrodamas video raidījuma “LAIKS ĢIMENEI”*  mini sērijas, kuras ir īpaši veidotas priekš šī gada laulības nedēļas. Tajās katru dienu pārrunāsim un atgādināsim jums vienu domu un ceram, ka caur šiem raidījumiem gūsiet iedvesmu, stiprinājumu, iedrošinājumu turpināt augt savā laulības ceļojumā! 

  • Neliels raksts par šo tēmu šajā mēnesī izlasāms ar laikrakstā “Adventes Vēstis” , arī no tā pāris domas varat sirdī paglabāt un dzīvē īstenot. 

Mēs patiesi ticam,  ja mums būs laimīgas laulības, ir daudz lielāka iespēja, ka mums būs laimīgas ģimenes, spēcīgas draudzes un spēcīga sabiedrība, tāpēc no sirds aicinām ne mirkli nenogurt gādāt viens par otru, lai “pabarotu” un bagātinātu savu mīlestību!

Mīlestībā un rūpēs,
Ģimeņu kalpošanas nodaļas vadītāji - Daina un Daumants Kleimaņi
 
* Apzinoties, cik svarīgi ir runāt par ģimenēm aktuāliem tematiem, LDS Ģimeņu kalpošanas nodaļa veidos īpašu vietu online vidē “LAIKS GIMENEI”, kur ģimenēm satikties, iedvesmoties, mācīties un stiprināt vienam otru. Ar šādu nosaukumu būs gan raidījums, gan drīzumā varēsiet atrast sociālajos tīklos kontus ar šādu nosaukumu.
 
Lai palīdzētu pilnveidoties Ģimeņu kalpošanas nodaļai, lūgums veltīt dažas minūtes laika un ikvienam aizpildīt šo aptauju: https://ej.uz/SDA_gimenu_aptauja
Ja rodas jautājumi un ieteikumi, lūgums sazinieties ar mums pa e-pastu: info@laiksgimenei.lv