Atskats par veselības pēcpusdienu

1. marts, 2024

 

24. februāra pēcpusdienā Baznīcas ielā 12A, Rīgā, norisinājās veselības pēcpusdiena par tematu “Slimību patiesais cēlonis”.

Pasākums pulcēja kopā vairāk nekā 100 apmeklētāju no dažādām Latvijas vietām - Rīgas, Tukuma, Cēsīm, Siguldas, Auces, Valmieras, Kandavas, Rēzeknes, Madonas. 


Pēcpusdienas ietvaros apmeklētājiem bija iespējams baudīt vegāniskas pusdienas - dzelteno lēcu zupu ar maizītēm, kā arī auzu musli ar putukrējumu. Pēc tam sekoja brīvais laiks, ko daļa no cilvēkiem izmantoja, lai dotos atsvaidzinošā pastaigā, bet citi pavadīja laiku sadraudzībā. Pirms pēcpusdienas semināra apmeklētājiem tika dāvināti pierakstu blociņi, kas bija īpaši pasūtīti un apdrukāti šim pasākumam, lai dzirdēto informāciju būtu arī kur paglabāt. Pēcpusdienas semināru atklāja LDS Veselības kalpošanas nodaļas vadītājs Agris Bērziņš, pēc kā sekoja Lienes Cirveles sniegtā prezentācija par slimību cēloņiem. Pasākuma noslēgumā apmeklētājus iekustināja fitnesa trenere Rudīte Truce.

“Semināra organizatoru komanda ir pateicīga Dievam par negaidīti lielo apmeklētāju skaitu, kā arī pārsteidzošo ieinteresētību veselīga dzīvesveida pamatjautājumos. Prieks bija sastapt cilvēkus, kuri ilgojas ne vien ko jaunu uzzināt, bet arī dzirdēto praktizēt dzīvē, piemeram, pēc pusdienām doties nelielā gremošanu veicinošā pastaigā. Veselības seminārs apliecināja, ka šādi pasākumi ir vajadzīgi gan lai izglītotos, gan lai satiktos, kā arī lai cits citu spētu iedrošināt “celt galvu augšup” un vairāk spētu apjaust, cik unikālus un īpašus Dievs mūs ir radījis!” Tā, atskatoties uz aizvadīto pasākumu, teic Agris Bērziņš.

Apmeklētāji arī iesniedza savas atsauksmes par pasākumu aptaujas veidā, kur viens no jautājumiem bija par to, kas visvairāk patika šajā pēcpusdienā:
 

 

No jauna tiku iedvesmota dzīvot pēc 8 veselības principiem, vairāk meklēt cēloni slimībai.

Atgādinājums, ka par sevi ir jārūpējas ne tikai garīgi, bet arī fiziski.

Labu principu atgādinājums, nesavtīgais kalpošanas gars, sarunas, rūpes (virtuve, vadītāji).

Garšīgas pusdienas, kompetenta lekcija, svarīgi ne tikai uzzināt, svarīgi ir atkārtot.

Fakti - kodolīgi, īsi, uzskatāmi. No lielā pētījuma izvilkts kodols. :) Patika, ka vispār notika šāda lekcija un pētījums, šodien tas ir tik svarīgi!

Ļoti izdevies pasākums - vairāk tādu!


Pēcpusdienas ierakstu iespējams vērot adventisti.lv YouTube kanālā.

VIDEO