Tavs viedoklis par ģimenes dzīves jautājumiem ir svarīgs!

14. marts, 2024

Tavs viedoklis par ģimenes dzīves jautājumiem ir svarīgs!
 
Mēs dzīvojam pasaulē, kas pastāvīgi mainās, tomēr ģimenes joprojām ir sabiedrības stūrakmens. Kā kristieši mēs saprotam ģimenes un laulības dzīves lielo ietekmi uz katra personīgo labsajūtu un sabiedrību kopumā Dieva plānā.
 
Mūsdienās vairāk nekā jebkad agrāk ģimenes saskaras ar dažādiem izaicinājumiem, sākot no mūsdienu dzīvesveida spiediena un beidzot ar intensīvajām pārmaiņām politikā, ekonomikā, drošībā. Ģimeņu kalpošanas nodaļas komanda šajā izaicinājumu vidū redz iespēju – iespēju stiprināt mūsu ģimenes, atbalstīt kristīgās vērtības un padziļināt mūsu izpratni par Dieva plānu ģimenes dzīvei.
 
Un arī Tu vari palīdzēt, jo Tavs viedoklis par ģimenes dzīves jautājumiem ir svarīgs!
 
Piedalies Ģimeņu kalpošanas nodaļas veidotajā aptaujā par ģimenes dzīves jautājumiem: https://ej.uz/SDA_gimenu_aptauja
 
Anonīmā aptauja aizņems ne vairāk kā 5 minūtes Tava laika, tomēr Tavai balsij būs ietekme, un tā tiks sadzirdēta. Turklāt aptaujā aicināts piedalīties ikviens, gan tie, kas dzīvo vairāku cilvēku ģimenēs, gan viena cilvēka ģimenē.
 
Lūk, kāpēc Tava dalība aptaujā ir svarīga:
 
  • Tā ir iespēja izgaismot reālās dzīves izaicinājumus, ar kuriem saskaras ģimenes. Izprotot problēmas, tās netiek ignorētas, bet var kopā meklēt risinājumus. Un tas ir ceļš uz jēgpilnām pārmaiņām.
  • Aktīvi iesaistoties diskusijās un pārdomās par ģimenes jautājumiem no kristīgās perspektīvas, mēs īstenojam savu apņemšanos atbalstīt Dieva principus un stiprināt kristīgo ģimeņu pamatus.
  • Tavas atbildes palīdzēs mums, Ģimeņu kalpošanas nodaļai, mērķtiecīgi veidot resursus un organizēt pasākumus, kas patiesi stiprina ģimeņu attiecības.
 
Ja rodas jautājumi un ieteikumi, lūgums sazināties ar Ģimeņu kalpošanas nodaļu pa e-pastu: info@laiksgimenei.lv
 
Paldies par Tavu atsaucību! Dosimies šajā ceļā kopā, zinot, ka ar Dieva vadību mūsu pūliņi nesīs augļus Tavā un citu ģimeņu dzīvēs!