Baznīcu nakts Adventistu draudzē

30. maijs, 2017

Laipni aicināti Baznīcu naktī 2. jūnijā, viesos uz Adventistu Rīgas 1. draudzi! Gaidīsim ar viesmīlību un plašu programmu – garīgās mūzikas koncertiem, radošu darbnīcu bērniem, izstādi, ekskursijām, veselības stendu un citām aktivitātēm.

Programma:
18:00  Atklāšana. Mācītāja uzruna, lūgšana, ērģeļu fanfaras.
18:00 Garīgās mūzikas koncerts krievu valodā. Piedalās adventistu Rīgas 4.draudze.
18:30 Koncerts “Dziedošās ģimenes”. Muzicē Melngalvju ģimene.
18:30-21:00 Saruna ar mācītāju. Iespēja uzdot jautājumu un aprunāties ar mācītājiem Andreju Āriņu un Mārtiņu Subatoviču, kā arī saņemt garīgu stiprinājumu un aizlūgšanas.
18:30-21:00 Radošā darbnīca bērniem “Piedzīvojumi ar Bībeli”. Iespēja bērniem piedalīties aizraujošās aktivitātēs, veidot radošus rokdarbus un spēlēt Bībeles spēles. Piedalās pedagogi Līga Āriņa, Mārīte Lipska un citi.
18:30 Pusaudžu “Ceļa Meklētāju” kluba prezentācija krievu valodā. Piedalās adventistu Rīgas 4.draudze.
18:30-22:00 Ekskursijas “Iepazīsti adventistu draudzi”. Kopā ar gidu izstaigā baznīcu, apskati lielākās koka stabuļu ērģeles Latvijā, uzzini aizraujošus faktus par adventistu draudzi un dievnamu, tā vēsturi, piemēram, ko šajā ēkā darīja VDK? Ekskursijas būs latviešu, krievu un angļu valodās.
18:30-22:00 Radošā darbnīca un veselības stends “Veselība – Dieva dāvana katram no mums”. Nogaršo un pārsteidz sevi ar veselīgiem un gardiem kokteiļiem un smūtijiem, kā arī saņem šo gardumu receptes un daudz praktiskas idejas veselīgākam dzīvesveidam. Piedalās veģetāra uztura veikala “Dabas stacija” komanda.
18:30-23:00 Izstāde “Krītošā akmens projekts”. Tikai Baznīcu naktī Tev ir iespēja aplūkot franču mākslinieka Lorāna Grizeļa lielformāta plakātu izstādi “Krītošā Akmens Projekts”. Tas ir 2600 gadu veca Bībeles pravietojuma stāsts mūsdienu mākslas valodā. Viens no izstādes galvenajiem mērķiem ir parādīt  pasaules lielvaru vēsturiski–hronoloģisko secību, sākot no varenās Bābeles, kurai sekoja Medo-Persija, tad senā Grieķija un Romas impērija. Saskaņā ar Bībeli, vīrs, kurš atklāja pasaules nākotnes notikumus vairāk nekā 600 gadus pirms mūsu ēras, bija Daniēls. Vēsturiskie materiāli apstiprina – Daniēla pravietotais vienmēr piepildījās. Izstāde “Krītošā Akmens Projekts” gaida apmeklētājus, lai runātu par vēsturisko, pašreizējo un gaidāmo.
19:00 Koncerts “Dziedošās ģimenes”. Muzicē Tomsonu ģimene.
19:00 Garīgās mūzikas koncerts krievu valodā. Piedalās adventistu Rīgas 4.draudze.
19:30 Ērģeļmūzikas koncerts. Muzicē ērģelnieces Ausma Rituma un Ruta Jākobsone.
19:30 Bērnu nodaļas un vasaras nometnes “Maranafa” prezentācija krievu valodā. Piedalās adventistu Rīgas 4.draudze.
20:00 Kamermūzikas koncerts “Ielūdz pianiste Elīna Gaile un draugi”. Muzicē pianiste Elīna Gaile un citi jaunie un talantīgie mūziķi.
20:00 Garīgās mūzikas koncerts krievu valodā. Piedalās adventistu Rīgas 4.draudze.
20:30 Jauktā kora “Adventus” garīgās mūzikas koncerts. Diriģente Linda Rezņikova.
21:00 Lūgšana “Mūsu Tēvs debesīs”.
21:00 Koncerts “Miķeļa Ābola dziesmu pusstunda”. Muzicē jaunais komponists un solists Miķelis Ābols.
21:30 Rīgas 4.draudzes mūziķu garīgās mūzikas koncerts.
21:30 Degustācija “8 soļi ceļā uz veselību” krievu valodā. Iespēja nogaršot veselīgus veģetāriešu ēdienus. Piedalās adventistu Rīgas 4.draudze.
22:00 Jauktā kora “Gaismas ceļā” garīgās mūzikas koncerts. Diriģents Mārtiņš Subatovičs.
22:00 Garīgās mūzikas koncerts krievu valodā. Piedalās adventistu Rīgas 4.draudze.
22:30 Koncerts “Pianista Māra Žagara improvizācijas”. Muzicē pianists Māris Žagars.
23:00-24:00 Sadziedāšanās koncerts. Piedalās jauniešu koris. Iespēja kopā ar jauniešiem dziedāt populāras un iemīļotas slavēšanas dziesmas, būs arī lūgšanas un liecības.