10 lūgšanu dienas

2. janvāris, 2024 | Lūgšanas un Bērnu kalpošanas nodaļas

KAS BŪS 2024.GADĀ?

Tuvojoties gadu mijai, daudzu sirdīs varbūt ir jautājums – kas būs tālāk? Kas vēl mūs var šokēt?
Pandēmijas, kari un morāles degradācija vēl nebijušos apmēros. Netaisnība un vardarbība šķietami uzņem apgriezienus. Esam jau paguruši no negatīvās informācijas pārsātinājuma, tādēļ tiem, kas sevi sauc par kristiešiem, ir laiks apgūt mācību, ko Dievs deva Israēlam tuksnesī, kad Viņš aicināja čūsku sakostos uzlūkot Mozus darināto vara čūsku, kas simbolizēja Kristu.
Novērs savas acis no ļaunuma un netaisnības, kas šķietami pārņem pasauli un uzlūko To, kurš ir izgājis uzvarēdams un lai uzvarētu.” (Atkl. 6:2) Uzlūko Dievu, Viņa darbus un Viņa apsolījumus. Griezieties pie Manis, tad jūs būsit glābti, visi zemes gali. Jo vienīgi Es esmu Dievs, un cita nav neviena.” (Jes.45:22)
 

VISAS PASAULES ADVENTISTU DRAUDZES VIENOJAS LŪGŠANĀS

Dievs ilgojas izliet savu spēku un gaismu pār saviem zemes ļaudīm, un aicina tevi uzsākt Jauno gadu, pievienojoties 10 lūgšanu dienām kopā ar vispasaules draudzi. Ne tikai divi vai trīs ticīgie, ne tikai divas vai trīs draudzes, bet visas pasaules adventistu draudzes vienosies kopīgās lūgšanās, lai paceltu savu skatu uz Jēzu. Piedzīvo patiesu atmodu un spēku, par kuru iespējams domāji, ka tas var būt tikai īpašu ticības varoņu piedzīvojums.
 

2024.GADA AUTORS UN TĒMA

Dr. Franks M. Hāzels ir šī gada materiālu autors. Patreiz strādā par Bībeles pētniecības institūta direktoru vispasaules Septītās dienas adventistu baznīcas galvenajā mītnē Silver Springsā. Latvieši šo ģimeni ir varējuši iepazīt caur grāmatu “Jebšu tūkstoši krīt tev blakus”, jo Franks ir grāmatā minētā Kurta dēls.
Šī gada tēma 'Ticības prioritātes'. Sakārtosim savas ticības prioritātes, savu fokusu un pacelsim lūgšanu rokas pār bojā ejošo pasauli, pār savām ģimenēm un piederīgajiem. Dievs caur pravieti Nehemiju aicina: Atcerieties to Kungu, kas ir liels un bijājams, un cīnieties par saviem dēliem, savām meitām, savām sievām un savām mājām.” (Nehemijas 4:14) Un tālāk seko apsolījums: su Dievs cīnīsies par mums!”(Nehemijas 4:20)
 

KAD UN KĀ NOTIKS 10 LŪGŠANU DIENAS?

Vispasaules 10 lūgšanu dienas notiks no 10.-20. janvārim, un tajās var piedalīties klātienē vietējās draudzes telpās vai mājās, vai arī neklātienē, saslēdzoties telekonferences zvanā, Zoom, Skype u.c. platformās. Ir iespēja pievienoties arī vislatvijas draudžu kopīgajām lūgšanām Free Conference Call platformā katru rītu plkst. 6:00 šādā veidā:
  1. zvanot uz numuru 25893135, un, pēc angliskās instrukcijas noklausīšanās, ievadot kodu 331122. Zvans ir bezmaksas, izņemot priekšapmaksas kartes īpašniekiem. Bet, ja esat šādas kartes īpašnieks, arī jums būs iespēja piedalīties, par to nemaksājot, iepriekš sazinoties pa tālr. 26457714.

 
MATERIĀLI JEBKURAM, ARĪ ĢIMENĒM AR BĒRNIEM

Arī šoreiz vispasaules draudze ir sagatavojusi materiālu gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tāpēc arī bērni kopā ar savām ģimenēm un draudzēm ir mīļi aicināti piedalīties 10 lūgšanu dienās. Caur šī materiāla izpēti, interesantajām aktivitātēm, vērtīgajiem uzdevumiem un kopīgajām lūgšanām mācīsimies ticēt katrā solī, jo tikai caur ticību mēs spējam savienoties ar Dievu ciešās un nepārraujamās saitēs.
 

NOSLĒGUMA SVĒTKI MADONĀ

10 lūgšanu dienu izskaņā (20. janvārī) būs iespēja pievienoties noslēguma svētkiem – lūgšanu vakaram, kas notiks SDA Madonas draudzes telpās. Iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 26457714.

Lejuplādes

Viss materiāls
Vadlīnijas vadītājiem
Ievads
Lūgšanu apsolījumi
Lūgšanu nakts
Kalpošanas izaicnājums
Papildus lasījums
Pieaugušo materiāls krievu valodā
Bērnu materiāls krievu valodā

Pieaugušo materiāli

1. diena
2. diena
3. diena
4. diena
5. diena
6. diena
7. diena
8. diena
9. diena
10. diena

Bērnu materiāli

1. diena bērniem
1. dienas uzdevums bērniem
2. diena bērniem
2. dienas uzdevums bērniem
1. un 2. dienas uzdevums bērniem
3 diena bērniem
3. dienas uzdevums bērniem
4. diena bērniem
4. dienas uzdevums bērniem
5. diena bērniem
5. dienas uzdevums bērniem
6. diena bērniem
6. dienas uzdevums bērniem
7. diena bērniem
7. dienas uzdevums bērniem
8. diena bērniem
8. dienas uzdevums bērniem
9. diena bērniem
9. dienas uzdevums bērniem
10. diena bērniem
10. dienas 1. uzdevums bērniem
10. dienas 2. uzdevums bērniem