Ģimeņu lūgšanu nedēļa no 5. līdz 11. septembrim

31. augusts, 2021 | Ģimeņu kalpošanas nodaļa

Ģimeņu lūgšanu nedēļa no 5. līdz 11. septembrim


           Aicinām ģimenes ņemt aktīvu dalību Ģimeņu lūgšanu nedēļā! Ikvienu no jums un arī visas draudzes aicinām lūgt par konkrētām ģimenēm un mūsu lielo draudzes ģimeni!
            Šajā Ģimeņu lūgšanu nedēļā ik dienas iepazīsim kādu augli un aplūkosim kādu Gara augļa īpašību.
Augļiem ir daudz dažādu formu, izmēru, tekstūru un garšu. Zemnieki visā pasaulē iegulda lielas pūles, lai izaudzētu augļus, kuri iepriecina mūsu garšas kārpiņas. Daži augļi ir apaļi, piemēram, apelsīni vai āboli. Dažus augļus klāj sīki matiņi, piemēram, persikus un kivi. Daži ir lieli, piemēram, papaija un arbūzs, un daži ir skābi, piemēram, dzērvenes, vai saldi, piemēram, mango. Augļu audzēšana nav viegls uzdevums. Daudzi no mums vienkārši dodas uz vietējo pārtikas veikalu vai tirgu un iegādājas augļus par saprātīgām cenām. Tikmēr zemnieki veic sarežģītu uzdevumu – stāda, kopj un kultivē augļus, lai mēs tos varētu baudīt.
Bībelē tiek runāts par cita veida augļiem, kuri nav iegūstami ne veikalā, ne kādā augļu dārzā vai saimniecībā. Vēstulē galatiešiem apustulis Pāvils augļus izmanto kā piemēru, lai mums parādītu, kas notiks tad, ja izvēlēsimies būt piepildīti ar Jēzus Garu. Gara auglis ir mīlestība, prieks, miers, pacietība, laipnība, labprātība, uzticamība, lēnprātība un atturība. Šie ir tikumi, kuri rodas tad, kad sirdi pilda Jēzus mīlestība. Tas ir rezultāts attiecībām ar Jēzu un Viņa Gara darbam mūsos.
Mēs sagaidām, ka ābele dos ābolus un apelsīna koks – apelsīnu ražu. Tādā pašā veidā mēs sagaidām, lai Kristus mācekļi tiktu piepildīti ar Svēto Garu un nestu tālāk mīlestības, prieka, miera, pacietības, laipnības, labprātības, uzticamības, lēnprātības, atturības augļus.
Šajā ģimeņu lūgšanu nedēļā mūsu ilgas ir, lai katrs vīrs un sieva, katrs tēvs un māte, katrs ģimenes loceklis un katrs, kas mīl Jēzu, ik dienas nestu Gara augļus!
 
Materiāls tika gatavots, domājot par ikvienu ģimeni. Katrai dienai ir trīs daļas: lasīšanas daļa, lūgšanas daļa un aktivitāte. Lasīšanas daļā varēsiet uzzināt par dažādiem augļiem no visas pasaules un iemācīties vairāk par Gara augli.
Mēs aicinām ikvienu ģimenes locekli iemācīties Galatiešiem 5:22, 23, lai katru dienu, to atkārtojot un praktizējot, uzsvērtu konkrētās dienas Gara augli.

“Bet Gara auglis ir: mīlestība, prieks, miers, pacietība, laipnība, labprātība, uzticamība, lēnprātība, atturība. Pret tādām lietām nav bauslības.” (Galatiešiem 5: 22, 23)
 
Ceram, ka katrs ģimenes loceklis ļausies, lai Dieva Gars audzē viņa dzīvē Savus augļus, tos laistot, kopjot un nodrošinot tādus apstākļus, kas tiem ļautu kļūt par mūsu dzīves neatņemamu sastāvdaļu.
 
Ģimeņu kalpošanas nodaļa
 

Lejuplādes

Ģimeņu lūgšanas materiāls_Ievads
Svētdiena - Mīlestība
Pirmdiena - Prieks
Otrdiena - Miers
Trešdiena - Pacietība
Ceturtdiena - Laipnība un labprātība
Piektdiena - Uzticamība
Sestdiena - Lēnprātība un atturība

Saistītie materiāli